Peul- Doperwten Zaad Delikett
Pisum sativum
Zaden
Productgewicht (nett) 100 gram
1 zakje zaad
€ 12,95
Voorraad 7
SKU
A09688
Dit Peul- Doperwten Zaad Delikett zaait u in de vollegrond van begin april tot half mei. De eenvoudigste teeltwijze is door stokken te plaatsen.
Dit Peul- Doperwten Zaad Delikett zaait u in de vollegrond van begin april tot half mei. De eenvoudigste teeltwijze is door stokken te plaatsen in rijen.Kan eventueel zonder rijshout of gaas worden gekweekt, waarbij de regelafstand tot ca. 60cm. teruggebracht wordt.
| Botanische naam | Pisum sativum |
|---|---|
| Categorie | Peas |
| Aantal | 1x |
| Bloemen | Ja |
| Bloeitijd | Voorjaar |
| Geurend | Nee |
| Snijbloemen | Nee |
| Vruchten | Nee |
| Eetbaar | Nee |
| Oogsttijd | June - November |
| Standplaats | Zonnig |
| Winterhard | Nee |
| Bodembedekker | Nee |
| Verwilderd | Nee |
| Plantafstand | 8cm |
| Plantdiepte | 3cm |
| Grondsoort | Goed doorlatende grond |
| Volgroeide hoogte | 125cm - 150cm |
| Volgroeide breedte | 5cm - 10cm |
| Giftig | Nee |
| Maat | Zaden |
Hoe verzorg je Peul- Doperwten Zaad Delikett
Zie de instructie op de verpakking.
Andere producten die mogelijk iets voor u zijn!








