Lettuce Zomerdiamant seed bag
Lactuca sativa
Zaden
Productgewicht (nett) 2 gram
1 zakje zaad
€ 5,50
Niet op voorraad
SKU
A09736
Lettuce Zomerdiamant is een top ras en groeit zeer snel. Uitstekend geschikt voor gebruik in salades.
Lettuce Zomerdiamant is een top ras en groeit zeer snel. Uitstekend geschikt voor gebruik in salades.
Voor een goed biologisch evenwicht is het aan te raden om radijs naast de sla te zaaien, maar geen peterselie want deze trekt dezelfde pesticiden aan.
| Botanische naam | Lactuca sativa |
|---|---|
| Categorie | Lettuce |
| Aantal | 1x |
| Bloemen | Nee |
| Geurend | Nee |
| Snijbloemen | Nee |
| Vruchten | Nee |
| Eetbaar | Nee |
| Oogsttijd | May - August |
| Standplaats | Zonnig |
| Winterhard | Nee |
| Bodembedekker | Nee |
| Verwilderd | Nee |
| Plantafstand | 30cm |
| Plantdiepte | 2cm |
| Grondsoort | Goed doorlatende grond |
| Volgroeide hoogte | 30cm - 40cm |
| Giftig | Nee |
| Maat | Zaden |

