Betaalbare planten voor huis en tuin

Aster dumosus Apollo (Witte Herfstaster) x 3

Aster dumosus 'Apollo'
Wortelgoed
3 vaste planten
€ 4,75
Niet op voorraad
SKU
A03573
  • Bij 3 of meer € 4,28 per stuk (bespaar  10%)
  • Bij 5 of meer € 4,04 per stuk (bespaar  15%)
  • Levertijd 2-3 dagen

    Wij bij TuinFlora doen onze uiterste best om uw bestelling binnen 2-3 dagen te bezorgen. Uw bestelling wordt zo verpakt, dat  ook een langere levertijd de planten niet schaadt. Mocht er iets beschadigd zijn, neem dan na ontvangst contact met ons op.

    Uw bestelling is 100% gegarandeerd! Bezorging door DPD 6 dagen per week (inc, zaterdag). U kan uw pakket online volgen met het pakketnummer. Bij ontvangst wordt er om uw handtekening gevraagd.

    Wij verkopen alleen artikelen die op voorraad zijn. Heeft u een afleveradres buiten Nederland? Dan is uw artikel mogelijk langer onderweg.

  • Groei & Geld terug garantie

    Wij bieden tot wel 8 maanden groeigarantie op planten. Als de plant niet groeit gratis vervanging of geld terug. Zie onze garantievoorwaarden voor details.

  • Verzendkosten vanaf € 3,95

    Wij bezorgen uw order in Nederland en Belgie via DPD voor € 3,95 ongeacht de grootte van uw order. Bij ontvangst wordt er om een handtekening gevraagd. Levering meestal binnen 2 dagen. Heeft u een afleveradres buiten Nederland of België, dan is uw order mogelijk langer onderweg..

  • Klarna, koop nu betaal later

    Je kan bij TuinFlora achteraf betalen via Klarna. Zo kan je bij ons gemakkelijk je bestelling achteraf betalen en direct genieten van je nieuwe aankoop. U hoeft niks extra te doen om hievan gebruik te maken. Doorloop gewoon uw bestelproces. In de checkout kiest u bij betalen voor Klarna, vul uw gegevens in en wij sturen direct uw bestelling toe.

    Onze betaalopties

    Al onze betalingen worden beveiligd uitgevoerd door Multi Safepay.

    online veilig betalen
Veilig betalen en verzenden
Aster dumosus Apollo, ook wel Witte Herfstaster, is één van de mooiste asters en krijgt prachtige witte bloemen.

Groeigarantie

Mochten uw planten slecht groeien of bloeien dan krijg u nieuwe planten of uw geld terug!

Klantenservice meisje
Aster dumosus Apollo staat ook wel bekend als Witte Herfstaster. Het woord aster komt uit het grieks en betekent ster. De stervormig-stralende bloemen van de Aster soorten schitteren echt in uw late zomer en vroege herfsttuin. De prachtige tinten die door de asters worden geproduceerd vormen een palet aan kleur in een periode waarin de meeste planten hun kleur al verloren hebben. Witte herfstaster is één van de mooiste asters. Hij vormt jaar na jaar dikke pollen met bloemen. Asters zijn winterharde probleemloze planten die zorgen voor veel tuinplezier. Aster dumosus planten doen het ook goed in potten.
  • 3 x Aster dumosus Apollo Wortelgoed
Details
Botanische naamAster dumosus 'Apollo'
CategorieAster
Aantal3x
BloemenJa
BloeitijdHerfst
GeurendNee
SnijbloemenNee
BloemkleurWit
VruchtenNee
EetbaarNee
StandplaatsZonnig
WinterhardJa
BodembedekkerNee
VerwilderdNee
Plantafstand30cm
Plantdiepte10cm
GrondsoortAlle grondsoorten
Volgroeide hoogte30cm - 40cm
Volgroeide breedte30cm - 40cm
GiftigNee
MaatWortels
Prijs per stuk€ 1,58

Hoe verzorg je Aster dumosus Apollo (Witte Herfstaster) x 3

De Aster dumosus Apollo (Witte Herfstaster): De Aster dumosus is een prachtige aster die fraaie bolvormige kussens vol met bloemen kan vormen. Plant de plant 30 x 30 x 30 cm uit elkaar op een zonnige tot lichtbeschaduwde plaats in de border. Houd een plantdiepte van ongeveer 10 cm aan. Bemest in het vroege voorjaar met een organische koemestkorrel. Verwijder oude bloemen en knip eventueel de plant in vorm na de bloei. Scheur de plant elke 3 jaar en herplant de sterke jonge delen.

Ton K. uit Delft
Snelle levering, alles moet nog in de grond gezet worden maar het ziet er goed uit. Er zit een duidelijke uitleg bij het product waar ik zeer tevreden over ben. Per mail werd ik op de hoogte gehouden over de levering. Kortom dik tevreden.
Uitstekend
star
Hanny H. uit Sittard
Uitstekende verzorging, ontzettend goed verpakt! Snelle bezorging prima de bestelling te volgen, Top!
Uitstekend
star
Coby d. uit Hendrik Ido Ambacht
De klantenservice van Tuinflora krijgt een 10. Met veel geduld gaven ze antwoord op al mijn vragen. En dan mijn bestelling: In prima staat afgeleverd.
Uitstekend
star

Groeigarantie

Klantenservice meisje
Andere producten die mogelijk iets voor u zijn!