- Aster dumosus Blauw (Herfstasters) x 3Aster dumosus 'Wood's Blue'€ 4,75 Vanaf € 3,95Voorraad 100+Aster dumosus Blauw (Herfstasters) zijn vaste planten die bloeien in de late zomer en in de herfst. De plant krijgt intens blauwe bloemen. Lees verder
- Aster dumosus Roze (Herfstasters) x 3Aster dumosus Danny BoySpeciale prijs € 3,25 Normale prijs € 4,75Voorraad 6Aster dumosus Danny Boy bloeit prachtig roze. Het is een winterharde probleemloze plant, die voor veel tuinplezier zal zorgen. ... Lees verder
- Aster dumosus Apollo (Witte Herfstaster) x 3Aster dumosus 'Apollo'Speciale prijs € 3,25 Normale prijs € 4,50Voorraad 67Aster dumosus Apollo, ook wel Witte Herfstaster, is één van de mooiste asters en krijgt prachtige witte bloemen. Lees verder
- Aster ericoides Snowflorry 9 cm potAster ericoides Snowflorry€ 5,25Nog maar 8 beschikbaarAster ericoides Sneeuwvlokken - een charmante vaste plant met delicate witte bloemen en fijne naaldachtige bladeren, geschikt voor tuinen over de hele wereld. Leverhoogte 10-15 cm. Lees verder
- Aster Ageratoides AsranAster ageratoides AsranVoorraad 14De Aster ageratoides Asran of Herfstaster doet het goed in de zon. Lees verder
- Aster dumosus Alice HaslamAster dumosus 'Alice Haslam'€ 4,95 Vanaf € 4,25Niet op voorraadNiet op voorraadAster Alice Haslam is een prachtige herfstbloeiende plant met helder roze bloemen die door diep gele meeldraden worden geaccentueerd. Lees verder
- Aster ageratoides AshviAster ageratoides Ashvi€ 3,75 Vanaf € 0,00Niet op voorraadNiet op voorraadDe Aster ageratoides Ashvi is een sterk bloeiende herfstaster. De bloei van deze plant valt in het najaar. De witte bloemen houden zelfs in het... Lees verder
- Aster ageratoides Asmoe 9 cm potAster ageratoides Asmoe€ 3,95 Vanaf € 3,25Niet op voorraadNiet op voorraadAster ageratoides Asmoe is een wit tot lila bloeiende aster. Aster ageratoides Asmoe bloeit van augustus tot oktober.... Lees verder
- Aster dumosus Prof.Anton KippenbergAster dumosus Prof.Anton Kippenberg€ 4,95 Vanaf € 0,00Niet op voorraadNiet op voorraadDe Aster dumosus Prof.Anton Kippenberg wordt ook wel de Herfstaster of Kussenaster genoemd. Deze plant bloei prachtig in het najaar. De bloemen van... Lees verder
- Aster dumosus Peter Harrison 9 cm potAster dumosus Prof.Anton Kippenberg€ 4,75 Vanaf € 0,00Niet op voorraadNiet op voorraadAster dumosus ‘Peter Harrison’ is een prachtige, late zomerbloeier. Aster dumosus ‘Peter Harrison’ is geliefd om de vele warmroze bloemen met...... Lees verder
- Aster Showmaker Pretty PinkAster Showmaker Pretty Pink€ 9,50 Vanaf € 0,00Niet op voorraadNiet op voorraadAster Showmaker Pretty Pink is zeer geschikt voor gebruik op het terras of in de tuin.Aster Showmaker Pretty Pink is winterhard, houdt van een... Lees verder
Aster planten bij Tuinflora
Kenmerken van de Aster
Bestellen op Tuinflora