Betaalbare planten voor huis en tuin

Ontdek een breed assortiment Aster planten van hoge kwaliteit bij Tuinflora. Koop nu online en geniet van snelle levering direct van de kwekers!
Filteren
Tonen als Lijst Foto-tabel

21 producten

Van laag naar hoog sorteren
Tonen als Lijst Foto-tabel

21 producten

Van laag naar hoog sorteren

Aster planten bij Tuinflora

De Aster is een veelzijdige vaste plant die al meer dan 200 jaar populair is in Europese tuinen. Deze bloem staat bekend om zijn mooie bloemen in verschillende kleuren, waaronder wit, roze, paars en blauw. De Aster behoort tot de familie Asteraceae en is een prachtige toevoeging aan elke tuin of borders.

De A. dumosis zijn laagblijvende en zeer rijk bloeiende planten en voor de tuin de meeste waardevolle, de novi belgii typen zijn erg hoog en vallen nog al eens om dud moeten goed gestut worden, Aster angelica is iets minder hoog en blijft wat beter staan.

Kenmerken van de Aster

Bestellen op Tuinflora