- Aster dumosus Alice HaslamAster dumosus 'Alice Haslam'€ 4,50 Vanaf € 3,83Niet op voorraadNiet op voorraadAster Alice Haslam is een prachtige herfstbloeiende plant met helder roze bloemen die door diep gele meeldraden worden geaccentueerd. Lees verder
- Aster ageratoides AshviAster ageratoides Ashvi€ 3,50 Vanaf € 2,98Niet op voorraadNiet op voorraadDe Aster ageratoides Ashvi is een sterk bloeiende herfstaster. De bloei van deze plant valt in het najaar. De witte bloemen houden zelfs in het... Lees verder
- Aster ericoides Snowflorry 9 cm potAster ericoides Snowflorry€ 4,75Niet op voorraadNiet op voorraadAster ericoides Sneeuwvlokken - een charmante vaste plant met delicate witte bloemen en fijne naaldachtige bladeren, geschikt voor tuinen over de hele wereld. Leverhoogte 10-15 cm. Lees verder
- Aster dumosus Prof.Anton KippenbergAster dumosus Prof.Anton Kippenberg€ 4,50 Vanaf € 3,83Niet op voorraadNiet op voorraadDe Aster dumosus Prof.Anton Kippenberg wordt ook wel de Herfstaster of Kussenaster genoemd. Deze plant bloei prachtig in het najaar. De bloemen van... Lees verder
- Aster dumosus Peter Harrison 9 cm potAster dumosus Prof.Anton Kippenberg€ 4,50 Vanaf € 3,83Niet op voorraadNiet op voorraadAster dumosus ‘Peter Harrison’ is een prachtige, late zomerbloeier. Aster dumosus ‘Peter Harrison’ is geliefd om de vele warmroze bloemen met...... Lees verder
- Aster alpinium Pink 7 cm x 5Aster alpinium Pink€ 6,95 Vanaf € 5,91Niet op voorraadNiet op voorraadAster alpinum Light Pink is een leuke Aster voor de border rotstuin en voor op potten, blijft mooi compact heeft grote openstaande fijnstralige... Lees verder
- Aster alpinus Dunkle Schone 9 cmAster alpinus Dunkle Schone€ 3,95 Vanaf € 3,36Niet op voorraadNiet op voorraadAster alpinus zijn leuke Aster's voor de border rotstuinen en voor op potten,... Lees verder
- Aster alpinus Happy End 9 cmAster alpinus Happy End€ 3,75 Vanaf € 3,19Niet op voorraadNiet op voorraadAster alpinus zijn leuke Aster's voor de border rotstuinen en voor op potten,... Lees verder
Aster planten bij Tuinflora
Kenmerken van de Aster
Bestellen op Tuinflora