Aster
- Aster novi belgii Fellowship 9 cmAster novi belgii FellowshipVoorraad 22De stervormig-stralende bloemen van de Aster soorten schitteren echt in uw late zomer en vroege herfsttuin. De prachtige tinten die door de asters... Lees verder
- Aster dumosus Jenny 9 cm potAster dumosus Jenny€ 4,50 Vanaf € 3,83Voorraad 32Aster 'Jenny' is een laagblijvende herfstaster met een intense karmijnroze kleur. De bloeitijd valt in de periode september-oktober.... Lees verder
- Aster Lateriflorus HorizontalisAster lateriflorus HorizontalisSpeciale prijs € 3,50 Normale prijs € 4,25Nog maar 7 beschikbaarDe Aster lateriflorus Horizontalis is een kleine aster met een compacte groei. Lees verder
- Aster dumosus Roze (Herfstasters) x 3Aster dumosus Danny Boy€ 4,95 Vanaf € 4,21Niet op voorraadNiet op voorraadAster dumosus Danny Boy bloeit prachtig roze. Het is een winterharde probleemloze plant, die voor veel tuinplezier zal zorgen. ... Lees verder
- Aster dumosus Alice HaslamAster dumosus 'Alice Haslam'€ 4,50 Vanaf € 3,83Niet op voorraadNiet op voorraadAster Alice Haslam is een prachtige herfstbloeiende plant met helder roze bloemen die door diep gele meeldraden worden geaccentueerd. Lees verder
- Aster alpinium Pink 7 cm x 5Aster alpinium Pink€ 6,95 Vanaf € 5,91Niet op voorraadNiet op voorraadAster alpinum Light Pink is een leuke Aster voor de border rotstuin en voor op potten, blijft mooi compact heeft grote openstaande fijnstralige... Lees verder
- Aster dumosus Peter Harrison 9 cm potAster dumosus Prof.Anton Kippenberg€ 4,50 Vanaf € 3,83Niet op voorraadNiet op voorraadAster dumosus ‘Peter Harrison’ is een prachtige, late zomerbloeier. Aster dumosus ‘Peter Harrison’ is geliefd om de vele warmroze bloemen met...... Lees verder
Aster planten bij Tuinflora
De Aster is een veelzijdige vaste plant die al meer dan 200 jaar populair is in Europese tuinen. Deze bloem staat bekend om zijn mooie bloemen in verschillende kleuren, waaronder wit, roze, paars en blauw. De Aster behoort tot de familie Asteraceae en is een prachtige toevoeging aan elke tuin of borders.
Voor de border zijn de Aster dumosis soorten en de A. novi belgii en Aster angelica, de meest voorkomende typen.
De A. dumosis zijn laagblijvende en zeer rijk bloeiende planten en voor de tuin de meeste waardevolle, de novi belgii typen zijn erg hoog en vallen nog al eens om dud moeten goed gestut worden, Aster angelica is iets minder hoog en blijft wat beter staan.
Kenmerken van de Aster
De Aster plant heeft bloemen met een doorsnede van 2 tot 5 centimeter en ze bloeien van juli tot de eerste vorst. De bloemen trekken vlinders en bijen aan, waardoor ze ook een goede keuze zijn voor vlindertuinen. Aster planten kunnen in verschillende bodemsoorten groeien, maar geven de voorkeur aan goed doorlatende grond.
Asters zijn ideaal voor in potten of in je border gecombineerd met andere laatbloeiende planten. Voor het beste resultaat kweekt u uw Aster met blote wortels in goed doorlatende grond in de volle zon of halfschaduw.
Asters verbreiden zich door worteluitlopers en vormen zo grotere pollen die zich goed laten verplanten.
Bestellen op Tuinflora
Koop nu Aster planten van hoge kwaliteit bij Tuinflora! Onze planten worden rechtstreeks van de kwekers geleverd, wat betekent dat je verzekerd bent van verse en gezonde planten. We bieden ook een snelle levering en een groeigarantie voor al onze planten, zodat je met een gerust hart kunt winkelen. Bestel vandaag nog je Aster planten en laat je tuin stralen!