Aster
- Aster novi belgii Fellowship 9 cmAster novi belgii Fellowship€ 4,50 Vanaf € 3,83Nog maar 0 beschikbaarNiet op voorraadDe stervormig-stralende bloemen van de Aster soorten schitteren echt in uw late zomer en vroege herfsttuin. De prachtige tinten die door de asters... Lees verder
- Aster novi belgii Crimson brocade 9 cmAster novi belgii Crimson brocade€ 4,50 Vanaf € 3,83Voorraad 38De stervormig-stralende bloemen van de Aster soorten schitteren echt in uw late zomer en vroege herfsttuin. De prachtige tinten die door de asters... Lees verder
- Aster DivaricatusAster divaricatusSpeciale prijs € 3,25 Normale prijs € 4,75Voorraad 70De Aster divaricatus is een onderhoudsvriendelijke bodembedekker. Lees verder
- Aster dumosus Alice HaslamAster dumosus 'Alice Haslam'€ 4,50 Vanaf € 3,83Niet op voorraadNiet op voorraadAster Alice Haslam is een prachtige herfstbloeiende plant met helder roze bloemen die door diep gele meeldraden worden geaccentueerd. Lees verder
- Aster novae belgii Blue 11 cmAster novae belgii Blue€ 5,75 Vanaf € 4,89Niet op voorraadNiet op voorraadAster novi-belgii blue is zeer geschikt voor combinatie met andere vaste planten. Deze herfst heeft aster een prachtig blad en een opvallende... Lees verder
- Aster novae belgii White 11 cmAster novae belgii White€ 5,95 Vanaf € 5,06Niet op voorraadNiet op voorraadAster novi-belgi is zeer geschikt voor combinatie met andere vaste planten. Deze herfst heeft aster een prachtig blad en een opvallende bloei.... Lees verder
- Aster novi belgii Marie Ballard 9 cmAster novi belgii Marie Ballard€ 4,75 Vanaf € 4,04Niet op voorraadNiet op voorraadDe stervormig-stralende bloemen van de Aster soorten schitteren echt in uw late zomer en vroege herfsttuin. De prachtige tinten die door de asters... Lees verder
- Aster novi belgii Sarah Ballard 9 cmAster novi belgii Sarah Ballard€ 3,95 Vanaf € 3,36Niet op voorraadNiet op voorraadDe stervormig-stralende bloemen van de Aster soorten schitteren echt in uw late zomer en vroege herfsttuin. De prachtige tinten die door de asters... Lees verder
- Aster Ageratoides StardustAster ageratoides Stardust€ 4,50 Vanaf € 3,83Niet op voorraadNiet op voorraadDe Aster ageratoides Stardust is een onderhoudsvriendelijke borderplant. Lees verder
- Aster alpinium Pink 7 cm x 5Aster alpinium Pink€ 6,95 Vanaf € 5,91Niet op voorraadNiet op voorraadAster alpinum Light Pink is een leuke Aster voor de border rotstuin en voor op potten, blijft mooi compact heeft grote openstaande fijnstralige... Lees verder
- Aster frikartii 'Monch' 9 cm potAster frikartii 'Monch'€ 4,95 Vanaf € 4,21Niet op voorraadNiet op voorraadDe Aster frikartii 'Mönch', is een lang bloeiende en bossige plant. De standplaats van deze vaste plant dient een zonnige plek in de tuin te... Lees verder
Aster planten bij Tuinflora
De Aster is een veelzijdige vaste plant die al meer dan 200 jaar populair is in Europese tuinen. Deze bloem staat bekend om zijn mooie bloemen in verschillende kleuren, waaronder wit, roze, paars en blauw. De Aster behoort tot de familie Asteraceae en is een prachtige toevoeging aan elke tuin of borders.
Voor de border zijn de Aster dumosis soorten en de A. novi belgii en Aster angelica, de meest voorkomende typen.
De A. dumosis zijn laagblijvende en zeer rijk bloeiende planten en voor de tuin de meeste waardevolle, de novi belgii typen zijn erg hoog en vallen nog al eens om dud moeten goed gestut worden, Aster angelica is iets minder hoog en blijft wat beter staan.
Kenmerken van de Aster
De Aster plant heeft bloemen met een doorsnede van 2 tot 5 centimeter en ze bloeien van juli tot de eerste vorst. De bloemen trekken vlinders en bijen aan, waardoor ze ook een goede keuze zijn voor vlindertuinen. Aster planten kunnen in verschillende bodemsoorten groeien, maar geven de voorkeur aan goed doorlatende grond.
Asters zijn ideaal voor in potten of in je border gecombineerd met andere laatbloeiende planten. Voor het beste resultaat kweekt u uw Aster met blote wortels in goed doorlatende grond in de volle zon of halfschaduw.
Asters verbreiden zich door worteluitlopers en vormen zo grotere pollen die zich goed laten verplanten.
Bestellen op Tuinflora
Koop nu Aster planten van hoge kwaliteit bij Tuinflora! Onze planten worden rechtstreeks van de kwekers geleverd, wat betekent dat je verzekerd bent van verse en gezonde planten. We bieden ook een snelle levering en een groeigarantie voor al onze planten, zodat je met een gerust hart kunt winkelen. Bestel vandaag nog je Aster planten en laat je tuin stralen!