Lelie Mix Tiger x 12
Lilium Tiger Mix
Bloembol
Bolmaat 12/14
12 stuks
€ 17,95
Niet op voorraad
SKU
A14143
Tiger lelies zijn stevige lelies die makkelijk groeien, geschikt voor meerjarige aanplant in het openbare groen. Tiger lelies geven over het algemeen...
Tiger lelies zijn stevige lelies die makkelijk groeien, geschikt voor meerjarige aanplant in het openbare groen. Tiger lelies geven over het algemeen een groot aantal bloemen.
- 3 x Tijgerlelie Pink Flight 12/14 cm
- 3 x Lilium Tiger Red Velvet
- 3 x Lilium Tiger Strawberry Event
- 3 x Lilium Tiger Whiter Twinkel
| Botanische naam | Lilium Tiger Mix |
|---|---|
| Categorie | Lilies |
| Soort | tiger |
| Gelevered als | Bulb |
| Aantal | 12x |
| Bloemen | Nee |
| Bloeitijd | Voorjaar tot najaar |
| Geurend | Nee |
| Snijbloemen | Nee |
| Vruchten | Nee |
| Eetbaar | Nee |
| Standplaats | Zon en schaduw |
| Winterhard | Nee |
| Bodembedekker | Nee |
| Verwilderd | Nee |
| Plantafstand | 40cm |
| Plantdiepte | 10cm |
| Grondsoort | Any soil |
| Volgroeide hoogte | 125cm - 150cm |
| Giftig | Nee |
| Maat | 12/14 |
| USP | Snijbloem |
| Prijs per stuk | € 1,50 |
Hoe verzorg je Lilium Tiger mix 10/14
Andere producten die mogelijk iets voor u zijn!









