Clematis Jackmani 30-40cm
Clematis Jackmani is een klimplant voor buiten die je kunt begeleiden langs een steun, zoals een trellis, schutting of pergola. Met de juiste standplaats vormt hij een verticale structuur in de tuin.
Productinformatie
Clematis Jackmani is een Clematis (Clematis) voor buitentoepassing. Deze plant is bedoeld om verticaal te groeien langs een ondersteuning, waardoor hij geschikt is voor gebruik tegen een schutting, langs een hekwerk of bij een pergola.
Plaats en verzorging
De voorkeur gaat uit naar een standplaats in halfschaduw. Plant in waterdoorlatende grond, zodat overtollig water goed kan weglopen. Geef de plant een geschikte steun om langs omhoog te groeien en begeleid nieuwe groei waar nodig in de gewenste richting.
Onderhoud
Controleer regelmatig of de plant goed vast- en doorgeleid kan worden langs de steun, vooral bij wind of wanneer scheuten langer worden. Houd de groeiruimte rondom de basis vrij zodat de plant zich ongehinderd kan ontwikkelen.
Groei en bloei
Als klimplant kan Clematis Jackmani worden geleid om hoogte te maken en verticale accenten te creëren. De uiteindelijke lengte ligt, afhankelijk van omstandigheden en begeleiding, in een bereik van circa 1,50–3 m.
Levering en afmetingen
Hoogtebereik: 30–40 cm. Daarnaast zijn er lengtematen opgegeven van circa 100 cm en een mogelijk eindbereik van 1,50–2 m tot 2–3 m, afhankelijk van groei en begeleiding.
- Klimplant voor buiten
- Standplaats: halfschaduw
- Grond: waterdoorlatend
- Lengte: ca. 100 cm (opgegeven maat)
- Mogelijke eindlengte: ca. 1,50–3 m
- Winterhardheid: tot -15 °C
| Botanische naam | Clematis |
|---|---|
| Gratis verzenden | Nee |
| Categorie | Clematis |
| Gelevered als | PotPlant |
| Bloemen | Nee |
| Geurend | Nee |
| Snijbloemen | Nee |
| Vruchten | Nee |
| Eetbaar | Nee |
| Standplaats | Halfschaduw |
| Winterhard | Nee |
| Bodembedekker | Nee |
| Verwilderd | Nee |
| Plantafstand | 100cm |
| Grondsoort | Goed doorlatende grond |
| Volgroeide hoogte | 2 m - 3 m |
| Volgroeide breedte | 150cm - 200cm |
| Giftig | Nee |
Aanplantinstructies
Kies een plek in halfschaduw.
Zorg voor waterdoorlatende grond.
Maak de grond los en verbeter de structuur indien nodig.
Plant op dezelfde diepte als de plant in de pot stond.
Druk de aarde voorzichtig aan rondom de kluit.
Geef na het planten water.
Plaats een rek of andere steun en leid de scheuten rustig in de gewenste richting.

