Thymus Praecox Minor 12 cm
Thymus Praecox Minor
Potplant
Kweekpot maat Ø 12cm
1 vaste plant
Hoogte levering incl. pot 10-15 cm
€ 6,50
Niet op voorraad
SKU
A13665
Tijm is niet alleen een veel gebruikt kruid in de keuken, maar sommige variëteiten lenen zich eveneens als goede bodembedekker. Thymus praecox...
Tijm is niet alleen een veel gebruikt kruid in de keuken, maar sommige variëteiten lenen zich eveneens als goede bodembedekker. Thymus praecox 'Minor' is een tijm soort die tussen de verharding gebruikt kan worden toegepast, wanneer je eroverheen loopt komt een heerlijke geur vrij.
| Botanische naam | Thymus Praecox Minor |
|---|---|
| Categorie | Thymus |
| Gelevered als | PotPlant |
| Hoogte | 10-15cm |
| Aantal | 1x |
| Bloemen | Ja |
| Bloeitijd | Zomer |
| Geurend | Nee |
| Snijbloemen | Nee |
| Vruchten | Nee |
| Eetbaar | Nee |
| Standplaats | Zon en schaduw |
| Winterhard | Nee |
| Bodembedekker | Nee |
| Verwilderd | Nee |
| Grondsoort | Any soil |
| Volgroeide hoogte | 5cm - 10cm |
| Giftig | Nee |
| Maat | Ø 12cm |
Hoe verzorg je Thymus Praecox Minor 12 cm
Thymus (tijm) is een leuke wat houtachtige plant voor potten en border. Plant in de volle zon in met wat truf aangepaste zandige grond . De plant laat zich goed snoeien in bijv. een bolvorm Bemest met wat koemestkorrels in het vroege voorjaar

