Sierkalebassen Zaad
Cucurbita ornamentalis
Zaden
Productgewicht (nett) 2 gram
1 zakje zaad
€ 4,50
Voorraad 47
SKU
A09728
Sierkalebassen zijn zeer geliefd bij bloemschikkers. Zaai vanaf half maart tot half april onder glas of van half april tot half mei buiten op een...
Sierkalebassen Zaad Groot- en Kleinvruchtig zaait u van half maart tot half april onder glas of van half april tot half mei buiten op een zaaibed.
Ongeveer 5-6 weken na het zaaien kunt u uitplanten.
De siervruchten langzaam laten drogen.
Sierkalebassen zijn zeer geliefd bij bloemschikkers.
| Botanische naam | Cucurbita ornamentalis |
|---|---|
| Categorie | Overigen |
| Aantal | 1x |
| Bloemen | Nee |
| Geurend | Nee |
| Snijbloemen | Nee |
| Vruchten | Nee |
| Eetbaar | Nee |
| Oogsttijd | August - September |
| Standplaats | Zonnig |
| Winterhard | Nee |
| Bodembedekker | Nee |
| Verwilderd | Nee |
| Plantafstand | 50cm |
| Plantdiepte | 2cm |
| Grondsoort | Goed doorlatende grond |
| Volgroeide hoogte | 2 m - 3 m |
| Giftig | Nee |
| Maat | Zaden |
Hoe verzorg je Sierkalebassen Zaad
De plantinstructie vindt u op de verpakking.
Andere producten die mogelijk iets voor u zijn!









