Sansevieria trifasciata Laurentii
Sansevieria trifasciata 'Laurentii'
Potplant
Kweekpot maat Ø 14cm
1 kamerplant
Hoogte levering incl. pot 30-40 cm
Getoonde pot niet inbegrepen
€ 14,95
Niet op voorraad
SKU
A12551
Sansevieria Laurentii zien er fraai uit, groeien langzaam en vragen weinig zorg. Het prachtige patroon op de bladeren zorgt voor een bijzonder...
Sansevieria Laurentii zien er fraai uit, groeien langzaam en vragen weinig zorg. Het prachtige patroon op de bladeren zorgt voor een bijzonder uiterlijk. Deze plant is erg sterk en gaat lang mee. Alle Sanseviera's zijn luchtzuiverend wat zorgt voor een gezond klimaat in je woning
| Botanische naam | Sansevieria trifasciata 'Laurentii' |
|---|---|
| Categorie | Sansevieria |
| Gelevered als | PotPlant |
| Aantal | 1x |
| Bloemen | Nee |
| Geurend | Nee |
| Snijbloemen | Nee |
| Vruchten | Nee |
| Eetbaar | Nee |
| Standplaats | Zon en schaduw |
| Winterhard | Nee |
| Bodembedekker | Nee |
| Verwilderd | Nee |
| Grondsoort | Any soil |
| Volgroeide hoogte | 100cm - 125cm |
| Giftig | Nee |
| Potmaat plant | Ø 14cm |
| Maat | 30-40cm |
Hoe verzorg je Sansevieria trifasciata Laurentii
Plaats de Sansevieria trifasciata Laurentii in de halfschaduw en geef regelmatig water en plantenvoeding, maar houdt hem 's winters droog. Het is een weinig eisende plant die het beste gedijt op kamertemperatuur. (Tussen 15ºC en 25º)

