Sansevieria Skyline
Sansevieria trifasciata 'Skyline'
Potplant
Kweekpot maat Ø 10cm
1 kamerplant
Hoogte levering incl. pot 15-20 cm
Getoonde pot niet inbegrepen
€ 11,95
Niet op voorraad
SKU
A11808
Deze bijzondere Sansevieria "Vrouwentong" Skyline is een trendy plant met een wel heel aparte groeiwijze. Het is net als alle Sansevieria's een...
Deze bijzondere Sansevieria "Vrouwentong" Skyline is een trendy plant met een wel heel aparte groeiwijze. Het is net als alle Sansevieria's een luchtverbeterende plant dus goed voor het klimaat in het huis.
| Botanische naam | Sansevieria trifasciata 'Skyline' |
|---|---|
| Categorie | Sansevieria |
| Gelevered als | PotPlant |
| Hoogte | 15-20cm |
| Aantal | 1x |
| Bloemen | Nee |
| Geurend | Nee |
| Snijbloemen | Nee |
| Vruchten | Nee |
| Eetbaar | Nee |
| Standplaats | Zonnig |
| Winterhard | Nee |
| Bodembedekker | Nee |
| Verwilderd | Nee |
| Grondsoort | Any soil |
| Volgroeide hoogte | 125cm - 150cm |
| Volgroeide breedte | 30cm - 40cm |
| Giftig | Nee |
| Maat | Ø 10cm |
Hoe verzorg je Sansevieria Skyline
Plaats de Sansevieria Skyline in de halfschaduw en geef regelmatig water en plantenvoeding, maar houdt hem 's winters droog. Het is een weinig eisende plant die het beste gedijt op kamertemperatuur. (Tussen 15ºC en 25º) Voor verdere instructie, zie de produktverpakking

