Roze Hycinth met broeiglas
Hyacinthus orientalis
Bloembol
Bolmaat 14/15
1 Hyacintenbol
Geschenkdoos inbegrepen
Grote bollen
De bol kan huidirritatie veroorzaken
€ 4,75
In het najaar weer beschikbaar
SKU
A12767
Roze Hyacinth met broeiglas, leuk voor kinderen!
Roze Hyacinth met broeiglas, leuk voor kinderen!
| Botanische naam | Hyacinthus orientalis |
|---|---|
| Categorie | Hyacinths |
| Gelevered als | Bulb |
| Aantal | 1x |
| Bloemen | Ja |
| Bloeitijd | Voorjaar |
| Geurend | Nee |
| Snijbloemen | Nee |
| Bloemkleur | Roze |
| Vruchten | Nee |
| Eetbaar | Nee |
| Standplaats | Halfschaduw |
| Winterhard | Nee |
| Bodembedekker | Nee |
| Verwilderd | Nee |
| Plantafstand | 20cm |
| Plantdiepte | 15cm |
| Grondsoort | Any soil |
| Volgroeide hoogte | 10cm - 20cm |
| Volgroeide breedte | 5cm - 10cm |
| Giftig | Nee |
| Maat | 14/15 |
| USP | XL Bloembollen |
Hoe verzorg je Roze Hycinth met broeiglas
Plant de Roze Hycinth met broeiglas op zo'n 2 maal de grootte van de bol diep. Wanneer de aarde op het moment van planten erg droog is, geeft u dan wat water. Strooi na het plantne wat gedroogde koemest over de aarde.

