Paeonia Mons Jules Elie
Paeonia lactiflora 'Mons Jules Elie'
Wortelgoed
1 vaste plant
Snijbloemen
€ 5,95
Niet op voorraad
SKU
A13616
De pioen Mons. Jules Elie heeft een zeer grote, dubbelgevormde en geurende bloem. Deze peony variant is een sterke groeier en geeft een goede...
Pioen Mons. Jules Elie heeft een zeer grote, dubbele gevormde en geurende bloem. Deze peony variant is een sterke groeier en geeft een goede bloemproductie. Het blad van deze Paeonia is wat donkerder van kleur voor mooi contrast. Deze cultivar is nu meer dan 100 jaar oud, maar nog steeds een zeer gewild en betrouwbaar soort.
| Botanische naam | Paeonia lactiflora 'Mons Jules Elie' |
|---|---|
| Categorie | Paeonia |
| Aantal | 1x |
| Bloemen | Ja |
| Bloeitijd | Voorjaar |
| Geurend | Nee |
| Snijbloemen | Ja |
| Bloemkleur | Roze |
| Vruchten | Nee |
| Eetbaar | Nee |
| Standplaats | Zonnig |
| Winterhard | Nee |
| Bodembedekker | Nee |
| Verwilderd | Nee |
| Plantafstand | 60cm |
| Plantdiepte | 15cm |
| Grondsoort | Any soil |
| Volgroeide hoogte | 80cm - 100cm |
| Giftig | Nee |
| Maat | Wortelgoed |
| USP | Snijbloem |
Hoe verzorg je Paeonia Mons Jules Elie
Plant de Pioenen in vruchtbare, goed waterdoorlatende grond, op een zonnige plaats. Goed water geven en markeer de plek met een stokje. Geef een ruime dosis organische mest in het vroege voorjaar. Het kan wel 2 jaar duren voordat de Pioen gaat bloeien, aangezien de plant zich stevig moet zetten. Pioenen vinden het vervelend als ze verplaatst worden en het zou dan ook weer enige tijd kunnen duren, voor dat ze weer bloeien. Verwijder oude bloemen en knip het blad terug in de herftst. Elk voorjaar zullen zij u belonen met vele prachtige bloemen.

