Paeonia Louis van Houtte
Paeonia lactiflora 'Louis van Houtte'
Wortelgoed
1 vaste plant
Snijbloemen
€ 5,50
Niet op voorraad
SKU
A13617
Paeonia Louis van Houtte is een pioen met stevige bloemen en stelen. Deze zeer oude Franse cultivar valt onder andere op door het gezonde blad en...
Paeonia Louis van Houtte is een pioen met stevige bloemen en stelen. Deze zeer oude Franse cultivar valt onder andere op door het gezonde blad en de vrij kleine paarsrode bloemen.
| Botanische naam | Paeonia lactiflora 'Louis van Houtte' |
|---|---|
| Categorie | Paeonia |
| Aantal | 1x |
| Bloemen | Ja |
| Bloeitijd | Voorjaar |
| Geurend | Nee |
| Snijbloemen | Ja |
| Bloemkleur | Rood |
| Vruchten | Nee |
| Eetbaar | Nee |
| Standplaats | Zonnig |
| Winterhard | Nee |
| Bodembedekker | Nee |
| Verwilderd | Nee |
| Plantafstand | 60cm |
| Plantdiepte | 15cm |
| Grondsoort | Any soil |
| Volgroeide hoogte | 60cm - 80cm |
| Giftig | Nee |
| Maat | Wortelgoed |
| USP | Snijbloem |
Hoe verzorg je Paeonia Louis van Houtte
Plant de Pioenen in vruchtbare, goed waterdoorlatende grond, op een zonnige plaats. Goed water geven en markeer de plek met een stokje. Geef een ruime dosis organische mest in het vroege voorjaar. Het kan wel 2 jaar duren voordat de Pioen gaat bloeien, aangezien de plant zich stevig moet zetten. Pioenen vinden het vervelend als ze verplaatst worden en het zou dan ook weer enige tijd kunnen duren, voor dat ze weer bloeien. Verwijder oude bloemen en knip het blad terug in de herftst. Elk voorjaar zullen zij u belonen met vele prachtige bloemen.

