Lonicera Bi-Colour 40-50cm
Lonicera Bi-Colour is een kamperfoelie die je kunt gebruiken om hoogte en structuur aan te brengen langs muren, hekken of een pergola. Door de plant te leiden langs een steun maak je eenvoudig een groene, verticale tuinwand.
Productinformatie
Lonicera Bi-Colour (kamperfoelie) is een klimplant voor buiten. De plant is bedoeld om tegen muren en hekken te laten klimmen en kan ook langs een rek of pergola worden geleid. Bloemkleur: tweekleurig. Standplaats: zon en halfschaduw. Winterhardheid: tot circa -15 °C.
Plaats en verzorging
Plaats Lonicera Bi-Colour in de zon of halfschaduw. Omdat het een klimmer is, is een steun belangrijk: denk aan gespannen draden, gaaspanelen of een klimrek. Door scheuten in het begin te begeleiden, groeit de plant gerichter langs de gewenste richting.
Onderhoud
Controleer regelmatig of de scheuten nog goed vastzitten aan de steun en bind zo nodig bij. Houd de basis van de plant vrij van hindernissen zodat nieuwe scheuten ruimte krijgen om op te lopen. Verder onderhoud is afhankelijk van de gewenste vorm en de beschikbare ruimte.
Groei en bloei
Deze Lonicera is een klimmer die gebruikt kan worden voor verticale begroeiing. De bloeiperiode valt in de zomer. De bloemen zijn tweekleurig. Voor de uiteindelijke omvang wordt een lengtebereik van circa 2–3 m genoemd.
Levering en afmetingen
Deze plant wordt geleverd als potplant. Potmaat: Ø 14 cm. Het hoogtebereik is 40–50 cm. Voor de groei wordt daarnaast een lengtebereik van 2–3 m vermeld.
- Klimplant voor muur, hek of rek
- Standplaats: zon en halfschaduw
- Bloeiperiode: zomer
- Bloemkleur: tweekleurig
- Winterhard tot circa -15 °C
- Potmaat: Ø 14 cm
- Hoogtebereik: 40–50 cm
- Lengtebereik: 2–3 m
| Botanische naam | Lonicera |
|---|---|
| Categorie | Lonicera |
| Gelevered als | PotPlant |
| Aantal | 1x |
| Bloemen | Ja |
| Bloeitijd | Zomer |
| Geurend | Nee |
| Snijbloemen | Nee |
| Bloemkleur | Tweekleurig |
| Vruchten | Nee |
| Eetbaar | Nee |
| Standplaats | Zon en schaduw |
| Winterhard | Nee |
| Bodembedekker | Nee |
| Verwilderd | Nee |
| Plantafstand | 100cm |
| Plantdiepte | 15cm |
| Grondsoort | Any soil |
| Volgroeide hoogte | 2 m - 3 m |
| Giftig | Nee |
| Potmaat plant | Ø 14cm |
| Maat | 40-50cm |
Aanplantinstructies
Kies een plek in zon of halfschaduw.
Voorzie een stevige steun zoals gaas, draden of een rek langs muur of schutting.
Maak een ruim plantgat en plaats de kluit op dezelfde hoogte als in de pot.
Vul aan met aarde en druk licht aan.
Geef direct na het planten water.
Leid de jonge scheuten voorzichtig langs de steun.
Controleer de eerste periode regelmatig of de grond niet te droog wordt.

