Heuchera Purple Palace Purperklokje x 3
Heuchera 'Purple Palace'
Potplant
Kweekpot maat Ø 7cm
3 vaste planten
Hoogte levering incl. pot 10 cm
Bodembedekker
€ 8,50
Niet op voorraad
SKU
A08559
De Heuchera Purple Palace, ook wel Purperklokje genoemd, is beroemd om zijn sierlijke donker bruin-purper geaderde bladeren, waarboven helderrode...
Heuchera Purple Palace, ook wel Purperklokje genoemd, is beroemd om zijn sierlijke donker bruin-purper geaderde bladeren, waarboven helderrode bloempjes op lange stelen bloeien. Leuk voor de border, in potten en rotstuin. Heucheras komen op schaduwachtige plaatsen het best tot hun recht en ze kunnen de zilte zeelucht goed weerstaan.
| Botanische naam | Heuchera 'Purple Palace' |
|---|---|
| Categorie | Heuchera |
| Gelevered als | PotPlant |
| Hoogte | 10cm |
| Aantal | 3x |
| Bloemen | Ja |
| Bloeitijd | Zomer |
| Geurend | Nee |
| Snijbloemen | Nee |
| Bloemkleur | Paars |
| Vruchten | Nee |
| Eetbaar | Nee |
| Standplaats | Halfschaduw |
| Winterhard | Nee |
| Bodembedekker | Ja |
| Verwilderd | Nee |
| Plantafstand | 30cm |
| Plantdiepte | 10cm |
| Grondsoort | Any soil |
| Volgroeide breedte | 30cm - 40cm |
| Giftig | Nee |
| Maat | Ø 7cm |
| USP | Bodembedekker |
| Prijs per stuk | € 2,83 |
Hoe verzorg je Heuchera Purple Palace Purperklokje x 3
Heuchera's zijn prachtige planten voor de border en rotstuin, ze onderscheiden zich door bladkleur. Plant in de volle zon in goede doorlatende aarde die met enige kompost verbeterd is. De plant moet ieder jaar van bovenaf met wat aarde aangevuld worden daar de soms bovenliggende worteldelen teveel bloot komen te liggen. Het sierlijke blad blijft vrijwel het gehele jaar aan de plant, verwijder oud en leijk geworden blad met een scherpe schaar, Oude bloemstengels kunt U ook verwijderen

