Echeveria Purple Pearl
Echeveria purpurea
Potplant
Kweekpot maat Ø 12cm
1 kamerplant
Hoogte levering incl. pot 10-15 cm
Getoonde pot niet inbegrepen
€ 8,95
Niet op voorraad
SKU
A08599
Echeveria Purple Pearl is een zeer mooie paarse Echeveria. De plant heeft bijzondere, afgeronde roze-paarse bladeren.
Echeveria Purple Pearl is een zeer mooie paarse Echeveria. De plant heeft bijzondere, afgeronde roze-paarse bladeren die rozetten vormen. Doet het goed in huis maar kan ook in de tuin geplaatst worden. Wel beschermen tegen koude, in de winter binnen houden is het beste
| Botanische naam | Echeveria purpurea |
|---|---|
| Categorie | Echeveria |
| Gelevered als | PotPlant |
| Hoogte | 10-15cm |
| Aantal | 1x |
| Bloemen | Nee |
| Geurend | Nee |
| Snijbloemen | Nee |
| Vruchten | Nee |
| Eetbaar | Nee |
| Standplaats | Zonnig |
| Winterhard | Nee |
| Bodembedekker | Nee |
| Verwilderd | Nee |
| Plantdiepte | 12cm |
| Grondsoort | Goed doorlatende grond |
| Volgroeide hoogte | 10cm - 20cm |
| Giftig | Nee |
| Maat | Ø 12cm |
Hoe verzorg je Echeveria Purple Pearl
Plaats Echeveria Purple Pearl in een mengsel van zand en potgrond. Zorg voor goede drainage van de pot. Wanneer Echeveria Purple Pearl eenmaal gesetteld is, kan de plant goed tegen droogte. Regelmatig water geven en bemesten is echter wel aan te raden. Let er bij het water geven op dat u het water alleen op de omringende aarde en niet op de plant laat komen. Laat de grond een beetje uitdrogen tussen de keren watergeven door. Zet de pot op een warme zonnige plaats.

