Dianthus Caryophyllus Rood Tuinanjer x 3
Dianthus caryophyllus
Potplant
Kweekpot maat Ø 7cm
3 vaste planten
Hoogte levering incl. pot 12 cm
Snijbloemen
€ 6,95
Niet op voorraad
SKU
A09908
De Dianthus caryophyllus Rood of Tuinanjer, zoals hij in Nederland ook wel genoemd wordt, produceert heerlijk geurende, dubbele rode bloemen.
Dianthus caryophyllus Rood of Tuinanjer, zoals hij in Nederland ook wel genoemd wordt, produceert heerlijk geurende, dubbele rode bloemen.
Kunnen behandeld worden als eenjarige of kortlevende winterharde planten. Hij produceert rechtopstaande stengels met een pittige kruidnagel geur die veel vogels en insecten aantrekt die van nectar houden.
De geurige bloemblaadjes kunnen worden gebruikt als garnering in salades, om fruit smaak te geven of in fruitsalades. Ook uitstekend om te snijden!
Niet leverbaar in: Ireland
| Botanische naam | Dianthus caryophyllus |
|---|---|
| Categorie | Dianthus |
| Gelevered als | PotPlant |
| Hoogte | 12cm |
| Aantal | 3x |
| Bloemen | Ja |
| Bloeitijd | Zomer |
| Geurend | Nee |
| Snijbloemen | Ja |
| Bloemkleur | Rood |
| Vruchten | Nee |
| Eetbaar | Nee |
| Standplaats | Zonnig |
| Winterhard | Nee |
| Bodembedekker | Nee |
| Verwilderd | Nee |
| Plantafstand | 25cm |
| Plantdiepte | 10cm |
| Grondsoort | Any soil |
| Volgroeide hoogte | 40cm - 60cm |
| Volgroeide breedte | 10cm - 20cm |
| Giftig | Nee |
| Maat | Ø 7cm |
| USP | Snijbloem |
| Prijs per stuk | € 2,32 |
Hoe verzorg je Dianthus Caryophyllus Rood Tuinanjer x 3
Na ontvangst:Bewater de wortelkluit goed. Goede drainage is essentieel voor winterharde planten. Dianthus Caryophyllus Rood Tuinanjer planten presteren het best in gebieden met koele zomers. Scheidt u de klonten elke tweede lente of plant nieuwe Dianthus Caryophyllus Rood Tuinanjer om kracht te behouden. Plant Dianthus Caryophyllus Rood Tuinanjer in volle zon of lichte schaduw. Eenmaal gesetteld, moet Dianthus Caryophyllus Rood Tuinanjer goed groeien met weinig problemen, maar laat nooit de bodem uitdrogen. In het groeiseizoen kunt u een algemene meststof toevoegen. Haal onkruid regelmatig weg, of voeg 5,08 - 7,62 cm. aan mulch toe zodat het er netjes uit blijft zien.Let op: Schadelijk als wordt gegeten.

