Bessencollectie
Ribes spp.
Potplant
Kweekpot maat Ø 17cm
4 bessenstruiken
Hoogte levering incl. pot 40-50 cm
Eetbaar fruit
€ 38,95
Niet op voorraad
SKU
A11217
This carefully chosen selection of gooseberries and raspberries are ideal for planting in large containers on your balcony or patio or directly in...
Bessencollectie is een combinatie van 4 heerlijke, vitaminerijke bessenstuiken.
- 1 x Witte Kruisbes 1
- 1 x Rode Kruisbes Hinnonmaki
- 1 x Ribes Nigrum Jostaberry 17 cm pot
- 1 x Ribes Nigrum Titania 17 cm pot
| Botanische naam | Ribes spp. |
|---|---|
| Categorie | Overigen |
| Gelevered als | PotPlant |
| Aantal | 4x |
| Bloemen | Ja |
| Bloeitijd | Winter-Voorjaar |
| Geurend | Nee |
| Snijbloemen | Nee |
| Bloemkleur | Mix |
| Vruchten | Ja |
| Eetbaar | Ja |
| Oogsttijd | May - August |
| Standplaats | Zonnig |
| Winterhard | Nee |
| Bodembedekker | Nee |
| Verwilderd | Nee |
| Plantdiepte | 17cm |
| Grondsoort | Goed doorlatende grond |
| Giftig | Nee |
| Potmaat plant | Ø 17cm |
| Maat | 40-50cm |
| USP | Eetbaar fruit |
| Prijs per stuk | € 9,74 |

