Aster Showmaker Pretty Pink
Asteraceae Aster Showmaker Pretty Pink
Boom op pot
Kweekpot maat Ø 17cm
1 vaste plant
€ 8,50
Niet op voorraad
SKU
A13899
Aster Showmaker Pretty Pink is zeer geschikt voor gebruik op het terras of in de tuin.Aster Showmaker Pretty Pink is winterhard, houdt van een...
Aster Showmaker Pretty Pink is zeer geschikt voor gebruik op het terras of in de tuin.Aster Showmaker Pretty Pink is winterhard, houdt van een plekje in de zon, met zo nu en dan een beetje schaduw.
Niet leverbaar in: Ireland
| Botanische naam | Asteraceae Aster Showmaker Pretty Pink |
|---|---|
| Categorie | Aster |
| Gelevered als | PottedTree |
| Aantal | 1x |
| Bloemen | Ja |
| Bloeitijd | Herfst |
| Geurend | Nee |
| Snijbloemen | Nee |
| Vruchten | Nee |
| Eetbaar | Nee |
| Standplaats | Zonnig |
| Winterhard | Nee |
| Bodembedekker | Nee |
| Verwilderd | Nee |
| Plantafstand | 30cm |
| Plantdiepte | 17cm |
| Grondsoort | Any soil |
| Volgroeide hoogte | 40cm - 60cm |
| Giftig | Nee |
| Maat | Ø 17cm |
Hoe verzorg je Aster Showmaker Pretty Pink

