Betaalbare planten voor huis en tuin

Aster ericoides Snowflorry 9 cm pot

Aster ericoides Snowflorry
Potplant
Potmaat plant Ø 9cm
1 vaste plant
Hoogte Levering 10-15 cm
Bodembedekker
Makkelijk te kweken
Speciale prijs € 4,25 Normale prijs € 4,75
Voorraad 28
SKU
A14721
+
  • Levertijd 2-3 dagen

    Wij bij TuinFlora doen onze uiterste best om uw bestelling binnen 2-3 dagen te bezorgen. Uw bestelling wordt zo verpakt, dat  ook een langere levertijd de planten niet schaadt. Mocht er iets beschadigd zijn, neem dan na ontvangst contact met ons op.

    Uw bestelling is 100% gegarandeerd! Bezorging door DPD 6 dagen per week (inc, zaterdag). U kan uw pakket online volgen met het pakketnummer. Bij ontvangst wordt er om uw handtekening gevraagd.

    Wij verkopen alleen artikelen die op voorraad zijn. Heeft u een afleveradres buiten Nederland? Dan is uw artikel mogelijk langer onderweg.

  • Groei & Geld terug garantie

    Wij bieden tot wel 8 maanden groeigarantie op planten. Als de plant niet groeit gratis vervanging of geld terug. Zie onze garantievoorwaarden voor details.

  • Verzendkosten vanaf € 3,95

    Wij bezorgen uw order in Nederland en Belgie via DPD voor € 3,95 ongeacht de grootte van uw order. Bij ontvangst wordt er om een handtekening gevraagd. Levering meestal binnen 2 dagen. Heeft u een afleveradres buiten Nederland of België, dan is uw order mogelijk langer onderweg..

  • Klarna, koop nu betaal later

    Je kan bij TuinFlora achteraf betalen via Klarna. Zo kan je bij ons gemakkelijk je bestelling achteraf betalen en direct genieten van je nieuwe aankoop. U hoeft niks extra te doen om hievan gebruik te maken. Doorloop gewoon uw bestelproces. In de checkout kiest u bij betalen voor Klarna, vul uw gegevens in en wij sturen direct uw bestelling toe.

    Onze betaalopties

    Al onze betalingen worden beveiligd uitgevoerd door Multi Safepay.

    online veilig betalen
Veilig betalen en verzenden
Aster ericoides Sneeuwvlokken - een charmante vaste plant met delicate witte bloemen en fijne naaldachtige bladeren, geschikt voor tuinen over de hele wereld. Leverhoogte 10-15 cm.

Groeigarantie

Mochten uw planten slecht groeien of bloeien dan krijg u nieuwe planten of uw geld terug!

Klantenservice meisje

Aster ericoides Sneeuwvlokken 9 cm pot

Aster ericoides 'Snowflurry', ook wel bekend als de sneeuwvlokheideaster, is een charmante en sierlijke vaste plant die tuinen over de hele wereld siert. Deze variëteit van aster staat bekend om zijn delicate witte bloemen en fijne, naaldachtige bladeren, wat hem een unieke uitstraling geeft in verg.

Aster ericoides Sneeuwvlokken is een makkelijke plant die zorgt voor prachtige bodembedekking. Met zijn leverhoogte van 10-15 cm is het een ideale keuze voor de voorgrond van bloembedden.

Deze winterharde vaste plant bloeit in het najaar en voegt kleur toe aan uw tuin wanneer andere bloemen beginnen te vervagen. Het is een geweldige aanvulling op borders en rotstuinen.

Bestel Aster ericoides Sneeuwvlokken vandaag nog bij Tuinflora! Bij ons profiteert u van lage kosten, snelle levering rechtstreeks van de kwekers en een groeigarantie.

  • 1 x Aster ericoides Snowflorry
Details
Botanische naamAster ericoides Snowflorry
CategorieAster
Gelevered alsPotplant
Hoogte10-15cm
Aantal1x
BloemenJa
BloeitijdHerfst
GeurendNee
SnijbloemenNee
VruchtenNee
EetbaarNee
StandplaatsZon en schaduw
WinterhardJa
BodembedekkerJa
VerwilderdNee
GrondsoortAlle grondsoorten
GiftigNee
MaatØ 9cm

Plantinstructies

Aster ericoides Sneeuwvlokken kan het beste geplant worden in grote bakken of op een vaste plek achter in de border. Deze plant houdt er niet van om gestoord te worden, dus plant hem op een plek waar hij kan groeien zonder veel verplaatsing. Hij heeft extra fosfor nodig voor een goede wortelontwikkeling, dus zorg voor een voedzame bodem.

Plant Aster ericoides Sneeuwvlokken in goed doorlatende grond in de volle zon of halfschaduw. De plant is winterhard, maar de kronen hebben de eerste twee winters mulch nodig om te beschermen tegen strenge vorst.

Na het bloeiseizoen kunt u de plant terugsnoeien tot bijna grondniveau. Dit bevordert een gezonde groei en helpt de plant zich voor te bereiden op het volgende groeiseizoen.

Bestel Aster ericoides Sneeuwvlokken vandaag nog bij Tuinflora en geniet van de prachtige witte bloemen in uw tuin!

Ton K. uit Delft
Snelle levering, alles moet nog in de grond gezet worden maar het ziet er goed uit. Er zit een duidelijke uitleg bij het product waar ik zeer tevreden over ben. Per mail werd ik op de hoogte gehouden over de levering. Kortom dik tevreden.
Uitstekend
star
Hanny H. uit Sittard
Uitstekende verzorging, ontzettend goed verpakt! Snelle bezorging prima de bestelling te volgen, Top!
Uitstekend
star
Coby d. uit Hendrik Ido Ambacht
De klantenservice van Tuinflora krijgt een 10. Met veel geduld gaven ze antwoord op al mijn vragen. En dan mijn bestelling: In prima staat afgeleverd.
Uitstekend
star

Groeigarantie

Klantenservice meisje
Andere producten die mogelijk iets voor u zijn!