Aster alpinus Dunkle Schone 9 cm
Centaurea montana
Potplant
Kweekpot maat Ø 9cm
1 vaste plant
Makkelijk te kweken
€ 3,50
Voorraad 5
SKU
A14688
Aster alpinus zijn leuke Aster's voor de border rotstuinen en voor op potten,...
Aster alpinus zijn leuke Aster's voor de border rotstuinen en voor op potten, blijven mooi compact heben grote openstaande fijnstralige bloemen, Aster alpinus zijn sterke planten , die het overal goed doen.
| Botanische naam | Centaurea montana |
|---|---|
| Categorie | Aster |
| Gelevered als | PotPlant |
| Aantal | 1x |
| Bloemen | Ja |
| Bloeitijd | Voorjaar-Zomer |
| Geurend | Nee |
| Snijbloemen | Nee |
| Vruchten | Nee |
| Eetbaar | Nee |
| Standplaats | Zon en schaduw |
| Winterhard | Nee |
| Bodembedekker | Nee |
| Verwilderd | Nee |
| Plantdiepte | 10cm |
| Grondsoort | Goed doorlatende grond |
| Volgroeide hoogte | 20cm - 30cm |
| Giftig | Nee |
| Maat | Ø 9cm |
Hoe verzorg je Aster alpinus Dunkle Schone 9 cm
Andere producten die mogelijk iets voor u zijn!









