Gratis bezorging vanaf €50,-

Voor 10:00 besteld, morgen in huis

Binnen 2 dagen geleverd!

prev
next
€ 2,75
Aster enkelbloemig

Aster enkelbloemig

Staat ook wel bekend als de Chinese aster. Deze aster krijgt prachtige enkelbloemige bloemen tijdens de zomer ... Lees meer

Staat ook wel bekend als de Chinese aster. Deze aster krijgt prachtige enkelbloemige bloemen tijdens de zomer en herfst. Half maart tot half april onder glas of half april tot half mei buiten op zaaibed; 5-6 weken na de uitzaai uitplanten. Zet asters elk jaar op een andere plaats in de tuin. Verwijder de uitgebloeide bloemen, zodat de aster langer zal bloeien.

op voorraad

Nog maar 5 st. op voorraad

Productnaam Hoeveelheid
Aster enkelbloemig - 1 zakje zaad 5
Aster enkelbloemig - 1 zakje zaad

Aster enkelbloemig - 1 zakje zaad A06399 - Aster enkelbloemig

  • Geleverd als zaden
  • Gewicht zaad 1 gram
<ul class='productinfolist'><li>Geleverd als zaden</li><li>Gewicht zaad 1 gram</li></ul> 5 st.op voorraad

€ 2,75
Leverbaar binnen 7 dagen

op voorraaddeze

Aster enkelbloemig

Details Aster enkelbloemig

  • Bloeiperiode: augustus - oktober
  • Bloemkleur: mix
  • Volgroeid: 4 maanden
  • Volgroeide hoogte: 50 - 75 cm
  • Volgroeide breedte: 25 - 50 cm
  • Plant locatie: Zonnig
  • Plantdiepte: 2 cm
  • Winterhard: Nee
  • Grond/aarde: Waterdoorlatend

Hoe verzorg ik mijn Aster enkelbloemig

De plantinstructie vindt u op de verpakking.

Klantbeoordelingen

Ton K., Delft

Snelle levering, alles moet nog in de grond gezet worden maar het ziet er goed uit. Er zit een duidelijke uitleg bij het product waar ik zeer tevreden over ben. Per mail werd ik op de hoogte gehouden over de levering. Kortom dik tevreden

      Uitstekend
09-01-2020

Saskia A., BUSSUM

Absoluut hele goede en prettige klantenservice. Nadat er een kleinigheidje was misgegaan met de eerste levering kreeg ik per ommegaande een hele mooie nog grotere nieuwe levering. Wat een verademing

      Uitstekend
07-01-2020

Jean-Paul D., Perk

Bestelling is vlot verlopen. De plantjes waren zoals beschreven en zijn in goede toestand (niet beschadigd) toegekomen door de goede verpakking. De plantjes zijn gezond en groeien goed.

     Uitstekend
23-01-2020

Koop je Aster enkelbloemig goedkoop bij online tuincentrum TuinFlora. Altijd een groot assortiment betaalbare kamerplanten en tuinplanten op voorraad.

Bloei garantie vrolijk tuinplezier

Groeigarantie

Mochten je planten slecht groeien of bloeien, dan krijg je nieuwe planten of je geld terug. Vrolijk tuinieren!

Free newsletter Free newsletter

Ontvang gratis onze TuinBrief

Blijf op de hoogte van onze nieuwe planten, planten tips en tuininspiratie