Gratis verzending vanaf €50,-

Vers van onze Kwekers

Geld terug Garantie

Asters vragen weinig zorg, zijn rijkbloeiend in een tijd dat de meeste kleur uit de tuin aan het verdwijnen is.

Asters behoren tot de grote groep van Compositae of Asteraceae, het zijn prachtige planten die zowel in hoge soorten als laagblijvende soorten gebruikt worden Voor de border zijn de Aster dumosis soorten en de A. novi belgii en Aster angelica, de meest voorkomende typen.

De A. dumosis zijn laagblijvende en zeer rijk bloeiende planten en voor de tuin de meeste waardevolle, de novi belgii typen zijn er hoog en vallen nog al eens om die moeten goed gestut worden, Aster angelica is iets minder hoog en blijft wat beter staan.

Get Browse Category:1076
Get Browse Category by Current:
trusted shops

Trusted Shops

UITSTEKEND
Free newsletter Free newsletter

Ontvang gratis onze TuinBrief

Blijf op de hoogte van onze nieuwe planten, planten tips en tuininspiratie