- Aster dumosus Apollo (Witte Herfstaster) x 3Aster dumosus 'Apollo'Voorraad 92Aster dumosus Apollo, ook wel Witte Herfstaster, is één van de mooiste asters en krijgt prachtige witte bloemen. Lees verder
- Aster dumosus Schneekissen 9 cm potAster dumosus SchneekissenSpeciale prijs € 3,95 Normale prijs € 4,75Nog maar 10 beschikbaarDe stervormig-stralende bloemen van de Aster soorten schitteren echt in uw late zomer en vroege herfsttuin. De prachtige tinten die door de asters... Lees verder
- Aster ageratoides Asmoe 9 cm potAster ageratoides Asmoe€ 3,95 Vanaf € 3,25Nog maar 6 beschikbaarAster ageratoides Asmoe is een wit tot lila bloeiende aster. Aster ageratoides Asmoe bloeit van augustus tot oktober.... Lees verder
- Aster ericoides Snowflorry 9 cm potAster ericoides Snowflorry€ 5,25Voorraad 11Aster ericoides Sneeuwvlokken - een charmante vaste plant met delicate witte bloemen en fijne naaldachtige bladeren, geschikt voor tuinen over de hele wereld. Leverhoogte 10-15 cm. Lees verder
- Aster DivaricatusAster divaricatus€ 5,25 Vanaf € 4,50Niet op voorraadNiet op voorraadDe Aster divaricatus is een onderhoudsvriendelijke bodembedekker. Lees verder
- Aster novae belgii White 11 cmAster novae belgii White€ 6,50 Vanaf € 5,50Niet op voorraadNiet op voorraadAster novi-belgi is zeer geschikt voor combinatie met andere vaste planten. Deze herfst heeft aster een prachtig blad en een opvallende bloei.... Lees verder
Aster planten bij Tuinflora
Kenmerken van de Aster
Bestellen op Tuinflora