Welkom op onze vernieuwde website

Goed 4.40/5

Gebasseerd op 9.969 beoordelingen
star star star star star
Ton K. uit Delft
Snelle levering, alles moet nog in de grond gezet worden maar het ziet er goed uit. Er zit een duidelijke uitleg bij het product waar ik zeer tevreden over ben. Per mail werd ik op de hoogte gehouden over de levering. Kortom dik tevreden
Uitstekend
star
Hanny H. uit Sittard
Uitstekende verzorging, ontzettend goed verpakt! Snelle bezorging prima de bestelling te volgen, Top!
Uitstekend
star
Coby d. uit Hendrik Ido Ambacht
De klantenservice van Tuinflora krijgt een 10. Met veel geduld gaven ze antwoord op al mijn vragen. En dan mijn bestelling: In prima staat afgeleverd
Uitstekend
star

Tonen als Foto-tabel Lijst

Producten 1-24 van 27

Pagina
per pagina
Van laag naar hoog sorteren
Tonen als Foto-tabel Lijst

Producten 1-24 van 27

Pagina
per pagina
Van laag naar hoog sorteren

Asters zijn echte kleurijke tuinfavorieten

Kies een van onze Aster vaste planten die rechtstreeks vers van de kweker worden geleverd, 100% gegarandeerd!

Asters - de naam Aster komt van het Griekse woord voor ster. Deze oude favorieten zorgen voor kleur wanneer de meeste andere planten vervagen. Asters bloeien royaal van de late zomer tot de herfst met een veelvoud aan duurzame, madeliefachtige bloemen.

Ideaal voor in potten of in je border gecombineerd met andere laatbloeiende planten. Voor het beste resultaat kweekt u uw Aster met blote wortels in goed doorlatende grond in de volle zon of halfschaduw.

Asters vragen weinig zorg, zijn rijkbloeiend in een tijd dat de meeste kleur uit de tuin aan het verdwijnen is

Asters behoren tot de grote groep van Compositae of Asteraceae, het zijn prachtige planten die zowel in hoge soorten als laagblijvende soorten gebruikt worden Voor de border zijn de Aster dumosis soorten en de A. novi belgii en Aster angelica, de meest voorkomende typen.

De A. dumosis zijn laagblijvende en zeer rijk bloeiende planten en voor de tuin de meeste waardevolle, de novi belgii typen zijn er hoog en vallen nog al eens om die moeten goed gestut worden, Aster angelica is iets minder hoog en blijft wat beter staan.

Veilig betalen en verzenden

Goed 4.40/5

star star star star star
Ton K. uit Delft
Uitstekend
star
Hanny H. uit Sittard
Uitstekend
star
Uitstekend
star
×

Product is toegevoegd

Verder winkelen
Naar winkelwagen
Zit hier nog iets voor u bij?