- Aster ericoides Snowflorry 9 cm potAster ericoides Snowflorry€ 5,25Nog maar 8 beschikbaarAster ericoides Sneeuwvlokken - een charmante vaste plant met delicate witte bloemen en fijne naaldachtige bladeren, geschikt voor tuinen over de hele wereld. Leverhoogte 10-15 cm. Lees verder
- Aster DivaricatusAster divaricatus€ 5,25 Vanaf € 4,50Voorraad 70De Aster divaricatus is een onderhoudsvriendelijke bodembedekker. Lees verder
- Aster dumosus Blue Lapis 17 cm potAster dumosus Blue Lapis€ 8,95 Vanaf € 7,50Niet op voorraadNiet op voorraadAster dumosus 'Blue Lapis' is een laagblijvende dubbelbloemige aster die je vooraan in de border kan planten,het is een vaste plant, met een... Lees verder
- Aster Showmaker Pretty PinkAster Showmaker Pretty Pink€ 9,50 Vanaf € 7,95Niet op voorraadNiet op voorraadAster Showmaker Pretty Pink is zeer geschikt voor gebruik op het terras of in de tuin.Aster Showmaker Pretty Pink is winterhard, houdt van een... Lees verder
- Aster alpinium Pink 7 cm x 5Aster alpinium Pink€ 7,50 Vanaf € 6,50Niet op voorraadNiet op voorraadAster alpinum Light Pink is een leuke Aster voor de border rotstuin en voor op potten, blijft mooi compact heeft grote openstaande fijnstralige... Lees verder
- Aster frikartii 'Monch' 9 cm potAster frikartii 'Monch'€ 5,25 Vanaf € 4,50Niet op voorraadNiet op voorraadDe Aster frikartii 'Mönch', is een lang bloeiende en bossige plant. De standplaats van deze vaste plant dient een zonnige plek in de tuin te... Lees verder
- Aster novae belgii Blue 11 cmAster novae belgii Blue€ 6,50 Vanaf € 5,50Niet op voorraadNiet op voorraadAster novi-belgii blue is zeer geschikt voor combinatie met andere vaste planten. Deze herfst heeft aster een prachtig blad en een opvallende... Lees verder
- Aster novae belgii White 11 cmAster novae belgii White€ 6,50 Vanaf € 5,50Niet op voorraadNiet op voorraadAster novi-belgi is zeer geschikt voor combinatie met andere vaste planten. Deze herfst heeft aster een prachtig blad en een opvallende bloei.... Lees verder
- Aster novae belgii Pink 11 cmAster novae belgii€ 7,50 Vanaf € 6,50Niet op voorraadNiet op voorraadAster novi-belgi is zeer geschikt voor combinatie met andere vaste planten. Deze herfst heeft aster een prachtig blad en een opvallende bloei.... Lees verder
- Aster novae belgii Purple 11 cmAster novae belgii€ 5,95 Vanaf € 4,95Niet op voorraadNiet op voorraadAster novi-belgi is zeer geschikt voor combinatie met andere vaste planten. Deze herfst heeft aster een prachtig blad en een opvallende bloei.... Lees verder
Aster planten bij Tuinflora
Kenmerken van de Aster
Bestellen op Tuinflora