Aster dumosus Blue Lapis 17 cm pot
Aster dumosus Blue Lapis
Potplant
Potmaat plant Ø 17cm
1 vaste plant
Hoogte levering incl. pot 40-50 cm
Bloeit voor maanden
Ideale bodembedekker
Niet leverbaar in: IE
€ 8,95
Niet op voorraad
SKU
A13897
- Bij 3 of meer € 7,95 per stuk (bespaar 11%)
- Bij 5 of meer € 7,50 per stuk (bespaar 16%)
Aster dumosus 'Blue Lapis' is een laagblijvende dubbelbloemige aster die je vooraan in de border kan planten,het is een vaste plant, met een compacte, groeiwijze en blauwe margrietachtige bloemen met een goudgeel hart.
- 1 x Aster dumosus Blue Lapis
Botanische naam | Aster dumosus Blue Lapis |
Categorie | Aster |
Gelevered als | Potplant |
Hoogte | 40-50cm |
Aantal | 1x |
Bloemen | Ja |
Bloeitijd | Zomer-Najaar |
Geurend | Nee |
Snijbloemen | Nee |
Bloemkleur | Blauw |
Vruchten | Nee |
Eetbaar | Nee |
Standplaats | Zonnig |
Winterhard | Ja |
Bodembedekker | Nee |
Verwilderd | Nee |
Plantafstand | 30cm |
Plantdiepte | 10cm |
Grondsoort | Alle grondsoorten |
Giftig | Nee |
Maat | Ø 17cm |
USP | Bodembedekker |
Hoe verzorg je Aster dumosus Blue Lapis 17 cm pot
De Aster dumosus Blue Lapis 17 cm pot: De Aster dumosus is een prachtige aster die fraaie bolvormige kussens vol met bloemen kan vormen. Plant de plant 30 x 30 x 30 cm uit elkaar op een zonnige tot lichtbeschaduwde plaats in de border. Houd een plantdiepte van ongeveer 10 cm aan. Bemest in het vroege voorjaar met een organische koemestkorrel. Verwijder oude bloemen en knip eventueel de plant in vorm na de bloei. Scheur de plant elke 3 jaar en herplant de sterke jonge delen.
Andere producten die mogelijk iets voor u zijn!