Theeroos True Love 3 Ltr
Theeroos True Love is een struikroos voor buiten die mooi past in borders en gemengde beplanting. Door de bescheiden hoogte is hij ook geschikt als solitair in een kleinere tuin.
Productinformatie
Theeroos True Love (Rosa 'True Love') is een buitenroos met witte bloemen. De plant is geschikt als bloeiende heester in de tuin en de bloemen zijn ook te gebruiken als snijbloem. Winterhard tot circa -20 °C.
Plaats en verzorging
Plant Theeroos True Love op een plek in de zon of halfschaduw. Voor een rustige groei is een plantafstand van ongeveer 50 cm prettig, zeker in een border. Geef vooral na aanplant voldoende water zodat de plant goed kan aanslaan.
Onderhoud
Snoeien kan in maart–april. Met een jaarlijkse snoeibeurt houd je de struik in een natuurlijke, compacte vorm en blijft hij passend in borders en vakbeplanting.
Groei en bloei
Deze struikroos kan uitgroeien tot een volwassen hoogte van circa 60–80 cm. De bloeiperiode valt in de zomer en de bloemkleur is wit.
Levering en afmetingen
Je ontvangt Theeroos True Love als potplant in een potmaat van 3 L. De volwassen hoogte ligt rond 60–80 cm.
- Potplant (3 L)
- Standplaats: zon en halfschaduw
- Bloei periode: zomer
- Bloemkleur: wit
- Volwassen hoogte: 60–80 cm
- Plantafstand: 50 cm
- Snoeien: maart–april
- Geschikt als snijbloem
| Botanische naam | Rosa hybrid 'Sand Kærlighed' |
|---|---|
| Categorie | Roses |
| Soort | Theerozen |
| Gelevered als | PotPlant |
| Aantal | 1x |
| Bloemen | Ja |
| Bloeitijd | Zomer |
| Geurend | Nee |
| Snijbloemen | Ja |
| Bloemkleur | Wit |
| Vruchten | Nee |
| Eetbaar | Nee |
| Standplaats | Zon en schaduw |
| Winterhard | Nee |
| Bodembedekker | Nee |
| Verwilderd | Nee |
| Plantafstand | 50cm |
| Plantdiepte | 30cm |
| Grondsoort | Any soil |
| Volgroeide hoogte | 60cm - 80cm |
| Volgroeide breedte | 60cm - 80cm |
| Pruning | March - April |
| Giftig | Nee |
| Maat | 3 ltr |
Aanplantinstructies
Kies een plek in de zon of halfschaduw.
Houd bij het aanplanten een afstand van ongeveer 50 cm tot andere planten aan.
Graaf een plantgat dat ruim genoeg is voor de wortelkluit.
Plaats de plant in het gat en vul aan met uitgegraven grond.
Druk de grond voorzichtig aan.
Geef na het planten water.
Snoei in maart–april om de struik in een natuurlijke, compacte vorm te houden.

