Salvia Black and Bloem 13 cm pot
Salvia Blue Lips
Potplant
Kweekpot maat Ø 13cm
1 vaste plant
€ 9,95
Niet op voorraad
SKU
A12045
Salvia Blue Lips is een nieuwe variëteit met uitzonderlijke bloemen in een prachtige combinatie van lichtgeel met paarsblauwe puntjes. Salvia's zijn...
Salvia Blue Lips is een nieuwe variëteit met uitzonderlijke bloemen in een prachtige combinatie van lichtgeel met paarsblauwe puntjes. Salvia's zijn geschikt voor borders en potten. Ze staan leuk in elke tuin en bloeien vanaf het midden van de zomer tot in de herfst. Salvia Blue Lips is een sterke plant en zeer makkelijk te kweken.
Niet leverbaar in: Ireland
| Botanische naam | Salvia Blue Lips |
|---|---|
| Categorie | Sage |
| Gelevered als | PotPlant |
| Aantal | 1x |
| Bloemen | Ja |
| Bloeitijd | Zomer-Najaar |
| Geurend | Nee |
| Snijbloemen | Nee |
| Bloemkleur | Blauw |
| Vruchten | Nee |
| Eetbaar | Nee |
| Standplaats | Zonnig |
| Winterhard | Nee |
| Bodembedekker | Nee |
| Verwilderd | Nee |
| Plantafstand | 40cm |
| Plantdiepte | 15cm |
| Grondsoort | Goed doorlatende grond |
| Volgroeide hoogte | 30cm - 40cm |
| Volgroeide breedte | 30cm - 40cm |
| Giftig | Nee |
| Maat | Ø 13cm |
Hoe verzorg je Salvia Black and Bloem 13 cm pot
De Salvia Black and Bloem 13 cm pot heeft kruidig en geurend blad. Plant Salvia in de volle zon in goed bemeste aarde. U kunt bemesten met organische mest, zoals bijvoorbeeld koemestkorrels Geef de hoger opgroeiende planten wat steun met bijvoorbeeld een bamboestok. Snij oude bloemtakken weg, zodat u een tweede bloei verkrijgt. In het late najaar kunt u alle oude takken tot 10 cm boven de aarde wegsnoeien. Bemest daarna weer met wat koemestkorrels boven op de aarde.

