Prunella Grandiflora Violet Blue
Prunella Grandiflora Blue
Potplant
Kweekpot maat Ø 9cm
3 vaste planten
Bodembedekker
€ 4,50
Niet op voorraad
SKU
A14272
Prunella grandiflora Violet Blue is een bodembedekker die tot 25 cm hoog...
Prunella grandiflora Violet Blue is een bodembedekker die tot 25 cm hoog wordt. Het is een zeer geschikte bodembedekker om de vorming van onkruid in de border tegen te gaan. Prunella grandiflora Violet Blue past goed in de rotstuin.
| Botanische naam | Prunella Grandiflora Blue |
|---|---|
| Categorie | Prunella |
| Gelevered als | PotPlant |
| Aantal | 3x |
| Bloemen | Ja |
| Bloeitijd | Zomer-Najaar |
| Geurend | Nee |
| Snijbloemen | Nee |
| Vruchten | Nee |
| Eetbaar | Nee |
| Standplaats | Zon en schaduw |
| Winterhard | Nee |
| Bodembedekker | Ja |
| Verwilderd | Nee |
| Plantdiepte | 10cm |
| Grondsoort | Any soil |
| Volgroeide hoogte | 20cm - 30cm |
| Giftig | Nee |
| Maat | Ø 9cm |
| USP | Bodembedekker |
| Prijs per stuk | € 1,50 |
Hoe verzorg je Prunella Grandiflora Violet Blue
Plant de Prunella grandiflora 'Bella Blue' in een goed doorlatende, voldoende voedingsrijke bodem op een plaats in de zon of halfschaduw. De bodem mag wat aan de droge kant zijn, maar laat de plant niet verdrogen tijdens de bloei. Je ka de Prunella in het voorjaar terug knippen. Bij het planten gebruik aanplantgrond.

