Primula denticulata (Sleutelbloem) x 3
Primula denticulata
Potplant
Kweekpot maat Ø 9cm
3 vaste planten
Hoogte levering incl. pot 15 cm
Snijbloemen
€ 7,95
Niet op voorraad
SKU
A07994
Primula denticulata bloeit met prachtige kogelronde, samengestelde bloemen op stevige steeltjes van zo'n 20 -25 cm .
Primula Denticulata bloeit met prachtige kogelronde, samengestelde bloemen op stevige steeltjes van zo'n 20 -25 cm . Zij doen het heel goed in een border met voorjaarsbloeiers en kleine bolgewasjes zoals anemone blanda soorten. Ook langs een vijverrand komen ze goed tot hun recht.
Doen het daarnaast goed in een rotstuin of langs de kant van vijvers; ze willen namelijk graag een licht vochtige grond.
Niet leverbaar in: Ireland
| Botanische naam | Primula denticulata |
|---|---|
| Categorie | Primula |
| Gelevered als | PotPlant |
| Hoogte | 15cm |
| Aantal | 3x |
| Bloemen | Ja |
| Bloeitijd | Voorjaar |
| Geurend | Nee |
| Snijbloemen | Ja |
| Bloemkleur | Mix |
| Vruchten | Nee |
| Eetbaar | Nee |
| Standplaats | Halfschaduw |
| Winterhard | Nee |
| Bodembedekker | Nee |
| Verwilderd | Nee |
| Plantafstand | 45cm |
| Plantdiepte | 10cm |
| Grondsoort | Any soil |
| Volgroeide hoogte | 30cm - 40cm |
| Volgroeide breedte | 10cm - 20cm |
| Giftig | Nee |
| Maat | Ø 9cm |
| USP | Snijbloem |
| Prijs per stuk | € 2,65 |
Hoe verzorg je Primula denticulata (Sleutelbloem) x 3
Primula denticulata (Sleutelbloem) voor tuin, plant in potten en bakken of als groepjes in de border . Verbeter de tuingrond indien nodig met wat compost, ze houden van goed vochthoudende aarde, die wel gedraineerd moet zijn. Standplaats zonnig tot halfschaduw, Verwijder oude/dode bloemen, zodat de plant langer doorbloeit. Geef de Primula denticulata (Sleutelbloem) wat koemestkorrels als bemesting in het vroege voorjaar.

