Pioen Alexander Fleming
Paeonia lactiflora 'Alexander Fleming'
Potplant
Kweekpot maat Ø 11cm
1 vaste plant
Snijbloemen
€ 6,50
Niet op voorraad
SKU
A09891
Pioen Alexander Fleming produceert prachtige volle, dubbele bloemen op stevige stelen. Perfect voor in bloemboeketten. ...
Pioen Alexander Fleming produceert prachtige volle, dubbele bloemen op stevige stelen. Perfect voor in bloemboeketten. Zodra deze Pioenen zijn gesetteld, zullen ze zeer langdurig zijn, winterhard, struik-achtige planten vormen en jaar na jaar terugkeren. Geschikt voor uw vaste border, zowel als enkele planten als in groepen.
| Botanische naam | Paeonia lactiflora 'Alexander Fleming' |
|---|---|
| Categorie | Paeonia |
| Gelevered als | PotPlant |
| Aantal | 1x |
| Bloemen | Ja |
| Bloeitijd | Voorjaar |
| Geurend | Nee |
| Snijbloemen | Ja |
| Bloemkleur | Roze |
| Vruchten | Nee |
| Eetbaar | Nee |
| Standplaats | Zonnig |
| Winterhard | Nee |
| Bodembedekker | Nee |
| Verwilderd | Nee |
| Plantafstand | 60cm |
| Plantdiepte | 15cm |
| Grondsoort | Goed doorlatende grond |
| Volgroeide hoogte | 80cm - 100cm |
| Volgroeide breedte | 60cm - 80cm |
| Giftig | Nee |
| Maat | Ø 11cm |
| USP | Snijbloem |
Hoe verzorg je Pioen Alexander Fleming
siergrassen zoals: Carex - penisetum en phorium plant in de border of in ruime potten voor op het terras in goed gedraineerde aarde in de zon Bemest met NPK 12-10-18 gedurede Mei - Juli plant afstand 30 x 30 x 30 siergrassen zoals de Miscanthus soorten: Deze hogere soorten hebben meer plaats nodig, plantafstand teminste 50 x 50 x 50 cm plant op een zonnige plek in de border of op een vrijstaande plek ( in een gazon) Bindt de plant op dmv een touw zodat de plant wat winterbescherming heeft gedurende de winter maanden U kunt de plant in het vroege voorjaar terug snijden tot 20 cm boven de aarde Siergrassen kunt U na een 3jaren met een scherpe spade in een aantal planten opdelen. Herplant alleen de mooiste en gezondste delen

