Picea abies Picea abies Fraseri 125-150
Picea abies
Potplant
Kweekpot maat Ø 24cm
1 boom
Hoogte levering incl. pot 120-140 cm
€ 48,95
Niet op voorraad
SKU
A12280
De Fijnspar (Picea abies) is wel de bekendste kerstboom voor de kerstdagen met een heerlijke kerstboomgeur. Al onze Picea abies bomen zijn...
Fijnspar (Picea abies) is wel de bekendste kerstboom voor de kerstdagen met een heerlijke kerstboomgeur.
Al onze Picea abies bomen zijn geselecteerd door onze kerstboom specialist, dus kwaliteit gegarandeerd.
| Botanische naam | Picea abies |
|---|---|
| Categorie | Christmas Trees |
| Gelevered als | PotPlant |
| Aantal | 1x |
| Bloemen | Nee |
| Geurend | Nee |
| Snijbloemen | Nee |
| Vruchten | Nee |
| Eetbaar | Nee |
| Standplaats | Zonnig |
| Winterhard | Nee |
| Bodembedekker | Nee |
| Verwilderd | Nee |
| Plantafstand | 50cm |
| Plantdiepte | 30cm |
| Grondsoort | Turf |
| Volgroeide hoogte | 3 m - 4 m |
| Volgroeide breedte | 2 m - 3 m |
| Giftig | Nee |
| Potmaat plant | Ø 24cm |
| Maat | 120-140cm |

