Lonicera Nitida Purple Storm 30-40cm
Lonicera Nitida Purple Storm is een Lonicera (kamperfoelie) voor buiten, geschikt om als groene structuur in de tuin te gebruiken. Door de compacte potmaat is hij eenvoudig te plaatsen in borders of in een pot op het terras.
Productinformatie
Lonicera Nitida Purple Storm behoort tot het geslacht Lonicera en is bekend als kamperfoelie. Deze potplant is bedoeld voor buitengebruik. De kleur staat vermeld als bicolour.
Plaats en verzorging
Gebruik Lonicera Nitida Purple Storm als groen element in de tuin, bijvoorbeeld langs een rek, schutting of andere ondersteuning waar je de groei naartoe kunt leiden. Als je de plant verticaal wilt toepassen, helpt het om vanaf het begin een duidelijke richting of steunpunt te kiezen.
Onderhoud
Houd de groei vooral in vorm door regelmatig te kijken of de plant nog netjes op de gewenste plek blijft. Waar nodig kun je scheuten voorzichtig begeleiden langs een steun, zodat de plant niet ongewenst uitwaaiert.
Groei en bloei
Over de bloei(periode) zijn geen specifieke gegevens beschikbaar. De opgegeven maatvoering vermeldt een hoogtebereik van 30–40 cm en een lengterebereik van 80–100 cm.
Levering en afmetingen
Lonicera Nitida Purple Storm wordt geleverd als potplant in een kweekpot van Ø 9 cm. Het hoogtebereik is 30–40 cm en het lengterebereik is 80–100 cm. De winterhardheid is opgegeven tot -15 °C.
- Botanische naam: Lonicera
- Populaire naam: kamperfoelie
- Plantsoort: potplant voor buiten
- Kweekpot: Ø 9 cm
- Hoogtebereik: 30–40 cm
- Lengtebereik: 80–100 cm
- Winterhardheid: tot -15 °C
- Kleur: bicolour
| Botanische naam | Lonicera |
|---|---|
| Categorie | Lonicera |
| Gelevered als | PotPlant |
| Aantal | 1x |
| Bloemen | Nee |
| Geurend | Nee |
| Snijbloemen | Nee |
| Vruchten | Nee |
| Eetbaar | Nee |
| Standplaats | Zon en schaduw |
| Winterhard | Nee |
| Bodembedekker | Nee |
| Verwilderd | Nee |
| Grondsoort | Any soil |
| Volgroeide hoogte | 80cm - 100cm |
| Giftig | Nee |
| Potmaat plant | Ø 9cm |
| Maat | 30-40cm |
Aanplantinstructies
Kies een plek buiten waar je de plant kunt uitplanten of neerzetten.
Graaf een plantgat dat ruim genoeg is voor de kweekpot.
Haal de plant voorzichtig uit de pot.
Plaats de kluit in het plantgat.
Vul aan met de uitgegraven grond.
Druk de grond licht aan.
Geef water na het planten.

