Klematis Multi Blue Ø 14 cm
Klematis Multi Blue Ø 14 cm
Klematis Multi Blue is een buitenklimplant die in de zomer met blauwe bloemen extra kleur en structuur brengt langs een rek, pergola of schutting, met een rustig, decoratief effect.
Locatie
Deze clematis staat graag buiten op een plek in de halfschaduw. Langs een rek, pergola of schutting komt de klimmende groei mooi uit en oogt het geheel netjes en decoratief.
Groeiwijze en grootte
Multi Blue groeit als klimplant en bereikt volgroeid een hoogte van 2–3 m, met een spreiding van ongeveer 125–150 cm. Na circa 3 jaar is de plant volwassen.
Plantenverzorging
Zorg voor goed doorlatende grond. Houd bij het planten ongeveer 100 cm afstand aan, zodat de plant de ruimte heeft om zich mooi te ontwikkelen.
Winterhardheid
Deze clematis is winterhard tot –15°C.
- Potmaat: Ø 14 cm
- Type: Potplant
- Standplaats: Halfschaduw
- Grond: Goed doorlatend
- Bloei: Zomer
- Bloemkleur: Blauw
- Volwassen hoogte: 2–3 m
- Winterhard tot: –15°C
Levende planten zijn natuurproducten; vorm en uitstraling kunnen per plant iets verschillen.
Niet leverbaar in: Ireland| Categorie | Clematis |
|---|---|
| Gelevered als | PotPlant |
| Bloemen | Ja |
| Bloeitijd | Zomer |
| Geurend | Nee |
| Snijbloemen | Nee |
| Bloemkleur | Blauw |
| Vruchten | Nee |
| Eetbaar | Nee |
| Standplaats | Halfschaduw |
| Winterhard | Nee |
| Bodembedekker | Nee |
| Verwilderd | Nee |
| Plantafstand | 100cm |
| Grondsoort | Goed doorlatende grond |
| Volgroeide hoogte | 2 m - 3 m |
| Volgroeide breedte | 125cm - 150cm |
| Giftig | Nee |
| Maat | Ø 14cm |
Instructies
Plant in goed doorlatende grond op een plek in de halfschaduw.
Houd bij het aanplanten ongeveer 100 cm afstand tot de volgende plant.
Laat de plant langs een rek, pergola of schutting klimmen voor een mooi, luchtig effect.









