Fuchsia Snowcap Pot Ø 9 cm
Fuchsia 'Snowcap'
Potplant
Kweekpot maat Ø 9cm
1 plant
Hoogte levering incl. pot 10-15 cm
€ 3,95
Voorraad 52
SKU
A09584
Fuchsia Snowcap, ook wel bellenplant genoemd, is een rood met wit bloeiende winterharde fuchsia....
| Botanische naam | Fuchsia 'Snowcap' |
|---|---|
| Categorie | Fuchsia |
| Gelevered als | PotPlant |
| Hoogte | 10-15cm |
| Bloemen | Ja |
| Bloeitijd | Zomer |
| Geurend | Nee |
| Snijbloemen | Nee |
| Bloemkleur | Rood |
| Vruchten | Nee |
| Eetbaar | Nee |
| Standplaats | Halfschaduw |
| Winterhard | Nee |
| Bodembedekker | Nee |
| Verwilderd | Nee |
| Plantafstand | 100cm |
| Grondsoort | Turf |
| Volgroeide hoogte | 80cm - 100cm |
| Volgroeide breedte | 30cm - 40cm |
| Giftig | Nee |
| Maat | Ø 9cm |
Hoe verzorg je Fuchsia Snowcap 9 cm pot
Plant Fuchsia Snowcap Bellenplant in vruchtbare, vochtige, maar goed water doorlatende grond in zon of halfschaduw. Bedek de plant in de herfst met een dikke laag bladeren voor bescherming tegen de winterkou.Snoei gebroken of dode takken terug aan het eind van de winter of in het vroege voorjaar.
Andere producten die mogelijk iets voor u zijn!









