Coreopsis Verticillata Moonbeam x 5
Coreopsis verticillata Moonbeam
Potplant
Kweekpot maat Ø 7cm
5 vaste planten
Hoogte levering incl. pot 10 cm
Bij vriendelijke bloemen
€ 9,95
Niet op voorraad
SKU
A11584
De Coreopsis verticillata Moonbeam of Meisjesogen, produceert een overvloed aan prachtig gele bloemen.
Coreopsis verticillata Moonbeam of Meisjesogen, produceert een overvloed aan prachtig gele bloemen.
| Botanische naam | Coreopsis verticillata Moonbeam |
|---|---|
| Categorie | Coreopsis |
| Gelevered als | PotPlant |
| Hoogte | 10cm |
| Aantal | 5x |
| Bloemen | Ja |
| Bloeitijd | Zomer |
| Geurend | Nee |
| Snijbloemen | Nee |
| Bloemkleur | Geel |
| Vruchten | Nee |
| Eetbaar | Nee |
| Standplaats | Zonnig |
| Winterhard | Nee |
| Bodembedekker | Nee |
| Verwilderd | Nee |
| Plantafstand | 30cm |
| Plantdiepte | 12cm |
| Grondsoort | Any soil |
| Volgroeide hoogte | 30cm - 40cm |
| Volgroeide breedte | 30cm - 40cm |
| Giftig | Nee |
| Maat | Ø 7cm |
| USP | Bijen bloemen |
| Prijs per stuk | € 1,99 |
Hoe verzorg je Coreopsis Verticillata Moonbeam x 5

