Chrysanthemum Silver Princess x 5
Leucanthemum superbum sølvprinsesse
Potplant
Kweekpot maat Ø 7cm
5 vaste planten
Hoogte levering incl. pot 10-15 cm
Snijbloemen
€ 6,95
Niet op voorraad
SKU
A11553
De Chrysanthemum Silver Princess zorgt voor continue bloei, de hele zomer lang. De bloemen zijn perfect als snijbloem te gebruiken.
Chrysanthemum Silver Princess zorgt voor continue bloei, de hele zomer lang. De Chrysant Silver Princess is de perfecte plant voor uw tuin. Voor het beste resultaat kunt er meerdere in groepen laten groeien. De bloemen zijn perfect als snijbloem.
Niet leverbaar in: Ireland
| Botanische naam | Leucanthemum superbum sølvprinsesse |
|---|---|
| Categorie | Chrysanthemum |
| Gelevered als | PotPlant |
| Hoogte | 10-15cm |
| Aantal | 5x |
| Bloemen | Ja |
| Bloeitijd | Zomer |
| Geurend | Nee |
| Snijbloemen | Ja |
| Bloemkleur | Wit |
| Vruchten | Nee |
| Eetbaar | Nee |
| Standplaats | Zonnig |
| Winterhard | Nee |
| Bodembedekker | Nee |
| Verwilderd | Nee |
| Plantafstand | 30cm |
| Plantdiepte | 12cm |
| Grondsoort | Any soil |
| Volgroeide hoogte | 40cm - 60cm |
| Giftig | Nee |
| Maat | Ø 7cm |
| USP | Snijbloem |
| Prijs per stuk | € 1,39 |
Hoe verzorg je Chrysanthemum Silver Princess x 5
Leucanthemum vroege Tuinchrysanthen genoemd zijn eenvoudig te houden planten die snel groeien . Plant in de volle zon op een diepte vna 10-12 cm afstand 30 x 30 x 30 cm Bemesting: in het voorjaar koemestkorrels, in de groei NPK 12-10-18 2 per seizoen

