Blauw Fruit Collectie
Lonicera caerulea, Vaccinium corymbosum
Potplant
Kweekpot maat Ø 17cm
4 bessenstruiken
Hoogte levering incl. pot 40-50 cm
Eetbaar fruit
€ 36,95
Niet op voorraad
SKU
A11212
Met deze Blauw Fruit Collectie heeft u in één klap verschillende gezonde en lekkere vitaminen die zo goed voor ons zijn. Deze zelfbstuivende............
Met deze Blauw Fruit Collectie heeft u in één klap verschillende gezonde en lekkere vitaminen die zo goed voor ons zijn. Deze zelfbstuivende bessenstruiken zijn geschikt voor zowel de kleine als de wat grotere tuin.
- 1 x Lonicera caerulea Fialka
- 1 x Lonicera caerulea Morena
- 1 x Vaccinium corymbosum Bluegold
- 1 x Vaccinium corymbosum North Country
| Botanische naam | Lonicera caerulea, Vaccinium corymbosum |
|---|---|
| Categorie | Overigen |
| Gelevered als | PotPlant |
| Aantal | 4x |
| Bloemen | Ja |
| Bloeitijd | Winter-Voorjaar |
| Geurend | Nee |
| Snijbloemen | Nee |
| Bloemkleur | Mix |
| Vruchten | Ja |
| Eetbaar | Ja |
| Oogsttijd | May - August |
| Standplaats | Zonnig |
| Winterhard | Nee |
| Bodembedekker | Nee |
| Verwilderd | Nee |
| Plantdiepte | 17cm |
| Grondsoort | Goed doorlatende grond |
| Giftig | Nee |
| Potmaat plant | Ø 17cm |
| Maat | 40-50cm |
| USP | Eetbaar fruit |
| Prijs per stuk | € 9,24 |

