Begonia Breakdance
Begonia rex 'Breakdance'
Potplant
Kweekpot maat Ø 12cm
1 kamerplant
Hoogte levering incl. pot 20-30 cm
Getoonde pot niet inbegrepen
€ 7,50
Niet op voorraad
SKU
A13076
De Begonia Breakdance heeft een erg uniek bladpatroon. De Begonia is een subtropische plant die in Europa als kamerplant wordt gebruikt. Het blad...
Begonia Breakdance heeft een erg uniek blad patroon. De Begonia is een subtropische plant die in Europa als kamerplant wordt gebruikt. Het blad is van deze variant is zo uniek dat deze kamerplant prachtig zal staan in elk interieur.
Niet leverbaar in: Ireland,Isle of Man,Sweden,United Kingdom
| Botanische naam | Begonia rex 'Breakdance' |
|---|---|
| Categorie | Begonia |
| Gelevered als | PotPlant |
| Aantal | 1x |
| Bloemen | Nee |
| Geurend | Nee |
| Snijbloemen | Nee |
| Vruchten | Nee |
| Eetbaar | Nee |
| Standplaats | Zon en schaduw |
| Winterhard | Nee |
| Bodembedekker | Nee |
| Verwilderd | Nee |
| Grondsoort | Any soil |
| Volgroeide breedte | 30cm - 40cm |
| Giftig | Nee |
| Potmaat plant | Ø 12cm |
| Maat | 20-30cm |
Hoe verzorg je Begonia Breakdance
De Begonia Breakdance doet het het best in de halfschaduw. Van de volle zon zullen de bladeren namelijk verbranden. De plant houdt van vochtige lucht, maar staat niet graag in het water. Zorg ervoor dat u water geeft op de aarde en niet op het blad en dat er geen water op de aarde blijf staan. Geef twee keer per jaar wat lichte plantenvoeding.

