Aster novae belgii Blue 11 cm
Aster novae belgii Blue
Potplant
Potmaat plant Ø 11cm
1 vaste plant
Snijbloemen
Niet leverbaar in: IE
€ 6,50
Niet op voorraad
SKU
A12142
- Bij 3 of meer € 5,75 per stuk (bespaar 12%)
- Bij 5 of meer € 5,50 per stuk (bespaar 15%)
Aster novi-belgii blue is zeer geschikt voor combinatie met andere vaste planten. Deze herfst heeft aster een prachtig blad en een opvallende bloei.
- 1 x Aster novae belgii Blue
Botanische naam | Aster novae belgii Blue |
Categorie | Aster |
Gelevered als | Potplant |
Aantal | 1x |
Bloemen | Ja |
Bloeitijd | Zomer-Najaar |
Geurend | Nee |
Snijbloemen | Ja |
Bloemkleur | Blauw |
Vruchten | Nee |
Eetbaar | Nee |
Standplaats | Zonnig |
Winterhard | Ja |
Bodembedekker | Nee |
Verwilderd | Nee |
Plantafstand | 30cm |
Plantdiepte | 12cm |
Grondsoort | Alle grondsoorten |
Volgroeide hoogte | 40cm - 60cm |
Volgroeide breedte | 30cm - 40cm |
Giftig | Nee |
Maat | Ø 11cm |
USP | Snijbloem |
Hoe verzorg je Aster novae belgii Blue 11 cm
Andere producten die mogelijk iets voor u zijn!