Arabis caucasica Rosea 9 cm
Arabis caucasica Rosea
Potplant
Kweekpot maat Ø 9cm
1 vaste plant
Bodembedekker
Makkelijk te kweken
€ 3,25
Niet op voorraad
SKU
A14238
Arabis caucasica ook wel Randjesbloem genoemd, is een groenblijvende plant die...
Arabis caucasica ook wel Randjesbloem genoemd, is een groenblijvende plant die bloeit rijkelijk met grote trossen van roze bloempjes.De grijsgroene blaadjes zijn ondiep ingesneden en zacht behaard.. Arabis is goed winterhard en is een goede bodembedekker.
| Botanische naam | Arabis caucasica Rosea |
|---|---|
| Categorie | Arabis |
| Gelevered als | PotPlant |
| Hoogte | 10-15cm |
| Aantal | 1x |
| Bloemen | Ja |
| Bloeitijd | Voorjaar |
| Geurend | Nee |
| Snijbloemen | Nee |
| Vruchten | Nee |
| Eetbaar | Nee |
| Standplaats | Zon en schaduw |
| Winterhard | Nee |
| Bodembedekker | Ja |
| Verwilderd | Nee |
| Grondsoort | Any soil |
| Volgroeide hoogte | 10cm - 20cm |
| Giftig | Nee |
| Maat | Ø 9cm |
| USP | Makkelijke plant |
Hoe verzorg je Arabis caucasica Rosea 9 cm
Arabis is erg geschikt voor een standplaats in de rotstuin of in voegen en spleten tussen verlies keien. Deze tuinplant is vorstbestendig en wintergroen: een ideale bodembedekker. Snoei direct na de bloei voor het behouden van de compacte vorm van de tuinplant en een eerste bloei.

