Achillea mellefolium White 15 cm pot
Achillea mellefolium White
Potplant
Kweekpot maat Ø 15cm
1 vaste plant
Makkelijk te kweken
Snijbloemen
€ 9,50
Niet op voorraad
SKU
A14676
Achilea millefolium, ook wel bekend als Duizendblad, is een mooie en sterke...
Achilea millefolium, ook wel bekend als Duizendblad, is een mooie en sterke tuinplant voor een zonnige border. Achilleas zijn goed bestand tegen droogte en hebben een grote aantrekkingskracht op vlinders.De bloemen zijn rijk aan kleur en kunnen goed als snijbloem gebruikt worden.
| Botanische naam | Achillea mellefolium White |
|---|---|
| Categorie | Achillea |
| Gelevered als | PotPlant |
| Hoogte | 30-40cm |
| Aantal | 1x |
| Bloemen | Ja |
| Bloeitijd | Zomer |
| Geurend | Nee |
| Snijbloemen | Ja |
| Vruchten | Nee |
| Eetbaar | Nee |
| Standplaats | Zon en schaduw |
| Winterhard | Nee |
| Bodembedekker | Nee |
| Verwilderd | Nee |
| Grondsoort | Any soil |
| Volgroeide hoogte | 80cm - 100cm |
| Giftig | Nee |
| Maat | Ø 15cm |
Hoe verzorg je Achillea mellefolium White 15 cm pot
Vanwege de hoogte van Achillea mellefolium Rood zijn ze geschikt voor achter in een border. Achillea mellefolium Rood zijn makkelijke planten om te onderhouden. Plant ze in een goed vochtdoorlatende bodem op een zonnige plek. Plaats ze volgens de instructie op de zak. Bind ze op aan een stok als ze op een winderige plek staan. Geef vaak water nadat u ze heeft geplant! Als ze eenmaal gevestigd zijn, kunnen ze goed tegen droogte en zijn het sterke planten. Geef 2 x per seizoen mest d.m.v. NPK 12-10-18. Ze bloeien van af juni/juli tot eind augustus in hoogtes van 40 tot 60/80, afhankelijk van de soort.

